Makabryczny wypadek w M jak miłość! Kinga w szpitalu przez bandytę. Padnie ofiarą napaści

2019-08-28 13:11 sz
M jak miłość. Kinga (Katarzyna Cichopek), włamywacz Misiek (Maciej Malczewski)
Autor: TVP MTL Maxfilm M jak miłość. Kinga (Katarzyna Cichopek), włamywacz Misiek (Maciej Malczewski)

W "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) po wakacjach 2019 padnie ofiarą włamywacza. Zduńska po wakacjach 2019 nakryje nieznajomego w swoim domu. Niestety ich spotkanie skończy się tragicznie! Oboje znajdą się w szpitalu, ale tylko jeden z bohaterów "M jak miłość" będzie poważnie ranny. Sprawdź, co się wydarzy.

"M jak miłość" po wakacjach 2019 nowe odcinki od 10.09.2019 w TVP2 o godz. 20.55

W życiu Kingi Zduńskiej z serialu "M jak miłość" w nowych odcinkach wiele się wydarzy. Razem z Piotrkiem (Marcin Mroczek) wciąż będą próbowali zapanować nad czwórką dzieci i zacznie wychodzić im to coraz lepiej. Niestety rodzinną sielankę przerwie niespodziewana napaść!

Co jeszcze wydarzy się w "M jak miłość" >>> Rozstanie w M jak miłość! Julka zostawi Pawła. Urodzi dziecko Wernerowi?!

Według doniesień "Świata Seriali" w 1454 odcinku "M jak miłość" Kinga będzie w domu. Usłyszy dziwny hałas, który skłoni ją do znalezienia jego źródła. Odkryje, że do domu na Deszczowej zawitał włamywacz!

Najwyraźniej bandyta będzie równie przerażony co domowniczka, bo w trakcie ucieczki rozkojarzy się i spadnie z balkonu. Napadnięta Zduńska zbiegnie na dół i zadzwoni po pogotowie. Upadek z takiej wysokości mógłby skończyć się śmiercią! Obrażenia będą na tyle poważne, że trzeba będzie przewieźć delikwenta do szpitala. Złodziejaszkiem okaże się młody chłopak o pseudonimie Misiek. W jego rolę w 1454 odcinku "M jak miłość" wcieli się Maciej Malczewski.

Przeczytaj też >>> Kinga aresztowana? Gruzin Otar naśle na nią policję!

Dobroduszna Kinga postanowi odwiedzić go w szpitalu. Tam usłyszy od niego, że stracił czucie w nogach i do końca życia będzie niepełnosprawny - to będzie kłamstwo! Pomimo to żona Piotrka da się wkręcić w rzewną historyjkę: - Przepraszam... To był mój pierwszy raz. Potrzebowałem kasy, bo w domu bieda - usłyszy Zduńska. W nowych odcinkach "M jak miłość" obieca mu pomóc, oczywiście finansowo, bo w końcu to na jej balkonie doszło do tragedii. Czy w porę zorientuje się, że chłopak chce ją wykorzystać?

M jak miłość, Kinga (Katarzyna Cichopek), Mikołaj Misiek (Aleksander Bożyk)
Autor: mjakmilosc.tvp.pl M jak miłość, Kinga (Katarzyna Cichopek), Mikołaj Misiek (Aleksander Bożyk)
Najnowsze