Rozstanie w M jak miłość! Julka zostawi Pawła. Urodzi dziecko Wernerowi?!

2019-08-20 7:21 sz
M jak miłość odcinek 1429: Julka (Joanna Kuberska)
Autor: mjakmilosc.vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1429: Julka (Joanna Kuberska)

Szokujący zwrot akcji w "M jak miłość"! O nadchodzącym kryzysie w związku Julki (Joanna Kuberska) i Pawła (Rafał Mroczek) było wiadomo już od dawna, jednak nikt nie spodziewał się, że może być aż tak źle. Po wakacjach 2019 zakochani z "M jak miłość" rozstaną się po burzliwej kłótni. Posprzeczają się o dzieci! Niedługo później Julka wpadnie na samotnego Wernera (Adam Kopczyński)... Czy to z nim założy wymarzoną rodzinę? Sprawdź, co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość".

"M jak miłość" po wakacjach 2019 nowe odcinki od 10.09.2019 w TVP2 o godz. 20.55

Widzowie "M jak miłość" od dłuższego czasu liczyli na to, że wątek Julki i Pawła nareszcie się ustabilizuje. W ubiegłym sezonie nie zabrakło awantur, rozstań, dramatycznych zwrotów akcji. W nowych odcinkach po wakacjach 2019 nic się nie zmieni! Chociaż Zduński w "M jak miłość" spróbował związać się na stałe z dziewczyną oraz jej rodziną, to powstanie kolejny problem. Najpierw pokłócą się mieszkanie, o czym pisaliśmy tutaj >>>, a później o dzieci!

Przeczytaj >>> M jak miłość. Nowa Basia Zduńska. Gabrysia Raczyńska już tak nie wygląda. Obcięła swoje długie włosy!

Jak donosi "Tele Tydzień" Julia w 1453 odcinku oznajmi partnerowi, że w ciągu roku do trzech lat chce urodzić dziecko... jego dziecko! Niestety Paweł w "M jak miłość" z agresją stwierdzi, że nie jest gotowy na założenie nowej rodziny. Po rozwodzie z Alą (Olga Frycz) nie jest w stanie tak mocno się zaangażować. - Może kiedyś zmienię zdanie, ale dziś nie chcę mieć więcej dzieci. Nie nadaję się do małżeństwa. Wiesz, wszystkie poprzednie szlag trafił. Kocham cię, jest mi z tobą dobrze, ale... Julka mu przerwie: - No to mamy problem! Bohaterka "M jak miłość" zostawi Pawła samego w mieszkaniu. Zwyczajnie od niego ucieknie.

Przeczytaj o "M jak miłość" >>> Nowe życie Pawła Zduńskiego. Zapomni o obietnicy, którą dał Julce?

Niedługo później Kryszakówna wpadnie na Wernera. W nowym sezonie "Emki" prawnik zacznie aktywnie szukać kobiety, która urodzi mu dziecko. Nie będzie nawet chodziło o związek - Adam po prostu poczuje instynkt ojcowski. Mężczyzna zwierzy się Julce ze swojego problemu. Czy dojdą do porozumienia? W końcu oboje chcą tego samego! W "M jak miłość" nic nie jest wykluczone.

M jak miłość odcinek 1443, Julka (Joanna Kuberska), Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1443, Julka (Joanna Kuberska), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1448. Julka (Joanna Kuberska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1448. Julka (Joanna Kuberska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
Najnowsze