M jak miłość po wakacjach 2019. Kinga aresztowana? Gruzin Otar naśle na nią policję!

2019-08-08 8:16 jkk
M jak miłość odc. 1437. Kinga (Katarzyna Cichopek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1437. Kinga (Katarzyna Cichopek)

Wojna w "M jak miłość" sprowadzi na Kingę Zduńską (Katarzyna Cichopek) poważne kłopoty. W nowym sezonie "M jak miłość" konflikt między Kingą a Gruzinem Otarem (David Gamtsemlidze), właścicielem sąsiadującej z bistro restauracji wejdzie w nową fazę. Nie zdołają zakończyć go ani Adam Werner (Jacek Kopczyński), ani nawet policja! Czy uparty i mściwy Gruzin doprowadzi Kingę i jej bistro do bankructwa? Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" po wakacjach 2019 nowy sezon od wtorku, 10.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W kolejnym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2019, Kinga będzie musiała zmierzyć się z nowym sąsiadem. Otar w swojej gruzińskiej knajpie zacznie urządzać tak huczne imprezy, że wszyscy klienci bistro Kingi pouciekają w popłochu! W dodatku do lokalu wkroczy policja, ale okaże bezsilna wobec działań właściciela gruzińskiej restauracji.

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach 2019. Julka i Aga przejmą bistro Kingi! Dlaczego kochanka Pawła to zrobi?

Kto pomoże Kindze uporać się z Otarem? W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2019 sprawy uciążliwego sąsiedztwa włączy się Werner, który spróbuje wytłumaczyć Otarowi, że jest człowiekiem interesu i powinien myśleć rozsądnie. Czy Adamowi uda się przemówić do rozumu wrogowi Kingi?

Przeczytaj też: M jak miłość po wakacjach 2019. Kryzys między Magdą i Kingą? Zaskakujące oskarżenia wobec przyjaciółki

Aktorzy i twórcy z serialu "M jak miłość" nie zdradzają na razie jak zakończy się konflikt pary restauratorów, Kingi i Otara. Widzowie kibicują Kindzie, ale czy Otar nie okaże się dla niej za silnym rywalem?

Najnowsze