Magda i Olek wrócą do siebie w M jak miłość? Anna Mucha pokazała wspólne zdjęcie!

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram Magda i Olek wrócą do siebie w M jak miłość? Anna Mucha pokazała wspólne zdjęcie!

M jak miłość

Magda i Olek wrócą do siebie w M jak miłość? Anna Mucha pokazała wspólne zdjęcie!

2022-07-17 17:41

Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) rozstali się w „M jak miłość”, gdy wyszło na jaw, że Chodakowski prowadzi podwójne życie i zdradza ją z Anetą (Ilona Janyst)! Małżeństwo Chodakowskich rozpadło się, a w trudnych chwilach Magdę wspierał Andrzej (Krystian Wieczorek), jednak historia zatoczyła koło i również Budzyński dopuścił się zdrady z Julią (Marta Chodorowska). W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 Magda w końcu dowie się o zdradzie Andrzeja i ucieknie od męża! Anna Mucha pochwaliła się na swoim Instagramie wspólnym zdjęciem z Maurycym Popielem! Czyżby Magda znalazła pocieszenie w ramionach Olka, a dawne małżeństwo dało sobie jeszcze jedną szansę? Znamy odpowiedź!

Fatum Magdy w „M jak miłość”!

Los nie oszczędzał chorej na serce Magdy w „M jak miłość”. Córka Wojtka (Emilian Kamiński) nie miała szczęścia do wiernych partnerów. Małżeństwo z Olkiem skończyło się rozwodem, gdy na jaw wyszło, że Chodakowski prowadzi podwójne życie w Kuwejcie, gdzie wyjechał do pracy i tam zdradza ją z Anetą! Wówczas ogromnym oparciem dla Magdy stał się Andrzej, który jeszcze w trakcie małżeństwa Chodkowskich dowiedział się o zdradzie Olka i próbował go nawrócić, choć sam w obecnym sezonie „M jak miłość” przed przerwą wakacyjną 2022 nie zachował się lepiej! Budzyński także zdradził Magdę z prawniczką Julią na służbowej delegacji we Wrocławiu z tą jednak różnicą, że chciał się przyznać, ale powstrzymał go Kamil (Marcin Bosak)! Jednak Magda sama dowie się o zdradzie Andrzeja, a po odkryciu prawdy ucieknie do siedliska i nie będzie chciała go znać!

Patrz też: Gwiazdy M jak miłość razem na planie innej produkcji. Ilona Janyst nie może tego darować Melani Grzesiewicz

Zdradzona Magda znajdzie pocieszenie u Olka w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022?

W nowym „M jak miłość” po wakacjach 2022 zdradzona Magda zaszyje się w siedlisku, gdzie wyleje prawdziwe morze łez. Budzyńska nie będzie mogła zrozumieć, dlaczego została zdradzona i oszukana przez kolejnego męża. Czyżby tym razem sytuacja się odwróciła i to w ramionach Olka, Magda wypłakiwała się ze zdrady Andrzeja? Anna Mucha zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją wspólnie z Maurycym Popielem! Nie jest to jednak kadr z „M jak miłość” tylko ze spektaklu "Pikantni", w którym wspólnie zagrali Magda i Olek z „M jak miłość”, a u ich boku pojawiła się także m.in. inna gwiazda serialu – Joasia (Barbara Kurdej Szatan)!

- Uwielbiam swoją prace! Za spotkania z publicznością, za wymianę energią, za płodozmian, za to, że mogę różne i raz tak, innym razem inaczej ? Ale przede wszystkim za te spotkania i chwile razem (i wczoraj i dziś ❤️) uwielbiam – podpisała Anna Mucha pod wspólnym zdjęciem z aktorami w tym Olkiem z „M jak miłość”.

Zatem w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022 kolejny raz nie zatoczy koła i Magda nie będzie wypłakiwała się w ramionach Olka! Jednak w tym przypadku koniec małżeństwa Budzyńskich wcale nie jest przesądzone!

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach 2022. Nowe życie Lilki! Biologiczny ojciec uchyli jej nieba w Kanadzie

Co dalej z małżeństwem Magdy i Andrzeja Budzyńskich w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022?

Wiele wskazuje na to, że małżeństwo Magdy i Andrzeja nie podzieli losu Magdy i Olka w „M jak miłość”! W końcu Chodakowski zdradzał żonę notorycznie, a Budzyński dopuścił się zdrady tylko raz i bardzo jej żałował. W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022 Andrzej będzie walczył o Magdę niczym lew i będzie gotowy na wszystko, aby odzyskać żonę, a jego przyjaciele tylko mu w tym pomogą! Relacje z planu aktorów na Instagramie świadczą o tym, że w przypadku Budzyńskich finał będzie zupełnie inny i Magda wybaczy Andrzejowi zdradę, na co decydujący wpływ będzie miała ważna impreza w siedlisku!

Spójrz również: M jak miłość po wakacjach 2022. Aneta tuż po porodzie wróci do pracy w klinice Argasińskiego! Zajmie ważne miejsce u boku ordynatora

M jak miłość po wakacjach. Magda i Andrzej znów szczęśliwi! Na ważnej imprezie w siedlisku będą już razem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze