Gwiazdy M jak miłość razem na planie innej produkcji. Ilona Janyst nie może tego darować Melani Grzesiewicz

i

Autor: Instagram Gwiazdy M jak miłość razem na planie innej produkcji. Ilona Janyst nie może tego darować Melani Grzesiewicz

M jak miłość

Gwiazdy M jak miłość razem na planie innej produkcji. Ilona Janyst nie może tego darować Melani Grzesiewicz

2022-07-17 17:41

Melania Grzesiewicz i Maurycy Popiel spotkali się na planie to jedne z ulubionych gwiazd „M jak miłość”. Mimo iż Anita i Olek nie mają ze sobą zbyt wielu wspólnych scen na planie uwielbianego serialu TVP, tak teraz dwójka aktorów wystąpi razem w zupełnie innej produkcji! Melania Grzesiewicz pochwaliła się na swoim Instagramie wspólnym projektem z Maurycym Popielem, co nie uszło uwadze Anety (Ilona Janyst) z „M jak miłość”! Aktorka postanowiła odnieść się do tej sytuacji! Zobaczcie, co napisała, a także przekonajcie się, gdzie wspólnie zagrają Anita i Olek z „M jak miłość”!

Anita i Olek z „M jak miłość” razem na planie innego projektu!

Gwiazdy „M jak miłość” pracują ze sobą nie tylko na planie uwielbianego serialu TVP, ale także przy dodatkowych produkcjach. Nie inaczej było tym razem, gdy Melania Grzesiewicz i Maurycy Popiel spotkali się przy zupełnie innym projekcie, choć w „M jak miłość” nie jest dane im zbyt często grać wspólne sceny! Anita i Olek spotkali się tylko raz, gdy Chodakowski opatrywał rękę ukochanej Kamila Gryca (Marcin Bosak), gdy próbowała powstrzymać partnera Weroniki (Ewelina Kudeń-Nowosielska) przed porwaniem jego córeczki Poli (Hania Nowosielska)! Niestety, bandyta był silniejszy i całą siłą pchnął Anite o kant stołu, przez co uszkodziła bark i straciła przytomność. Na szczęście, wszystko skończyło się dobrze, gdyż Anita trafiła w ręce znakomitego fachowca, a malutka Pola odnalazła się cała i zdrowa!

To był jedyny przypadek wspólnej gry Melani Grzesiewicz i Maurycego Popiela na planie „M jak miłość”, jednak teraz aktorzy będą grać wspólnie o wiele więcej scen, ale już przy innej produkcji, gdzie dołączy do nich także Mikołaj Roznerski, czyli Marcin z „M jak miłość”, z którym zarówno Anita, ale przede wszystkim Olek mieli okazję grać częściej także w uwielbianym serialu TVP!

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2022. Nowe życie Lilki! Biologiczny ojciec uchyli jej nieba w Kanadzie

Gwiazdy „M jak miłość” zagrają razem w spektaklu!

Melania Grzesiewicz, Maurycy Popiel i Mikołaj Roznerski, czyli uwielbiane gwiazdy „M jak miłość” zagrają wspólnie w spektaklu w teatrze! Serialowa Anita pochwaliła się na swoim Instagramie wspólnym zdjęciem z Olkiem z „M jak miłość”, a także dwójką innych aktorów – Pauliną Kond i Michałem Ziembickim i zdradziła, że wystąpią razem w zupełnie innym projekcie, ale tym razem na oczach publiczności!

- Aaaa wreszcie oficjalnie! Robimy spektakl! Skład jak na załączonym obrazku plus nieobecni na zdjęciu @mroznerski i Igor Obłoza, reżyseria Tomasz Gawron. Premiera jesienią w Warszawie a potem ruszamy w Polskę! Wyczekujcie nas w swoich miastach ?? Do zobaczenia w teatrze! Więcej szczegółów niedługo ?? – pochwaliła się Melania Grzesiewicz pod wspólnym zdjęciem, co nie uszło uwadze Ilonie Janyst!

Pod wspólnym zdjęciem Anity i Olka z „M jak miłość” posypało się wiele gratulacji również od Anety z „M jak miłość”, czyli serialowej żony Chodakowskiego! Jednak temperamentna Anetka postanowiła również dogryźć koleżance z planu i wprost zarzuciła jej kradzież partnera, ale oczywiście z uśmiechem!

- Brawo, Mel! (z czystej sympatii przymykam oko na to, że kradniesz mi kolejnego chłopa?) – komentuje Janyst.

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach 2022. Argasiński po rozwodzie z Patrycją rzuci się w wir pracy! Nie zrezygnuje z funkcji ordynatora?

Co wydarzy się u Anity i Olka w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach 2022?

Widzowie „M jak miłość” mogą być spokojni! Nowa produkcja Melani Grzesiewicz i Maurycego Popiela nie będzie równoznaczna z ich końcem w uwielbianym serialu TVP, a wręcz przeciwnie, gdyż ich wątki tylko się rozwiną! Anita i Kamil przeniosą się do nowej siedziby kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Wernera (Jacek Kopczyński), a także będą ratowali małżeństwo Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja! Z kolei Olek skończy swój kontrakt w prestiżowej klinice w Wiedniu i wspólnie z Anetą i synem Borysem (Tymon Szkopek) wrócą do Warszawy. Chodakowscy wrócą do pracy w klinice Argasińskiego (Karol Strasburger), zatem ich wątki będą się prężenie rozwijać w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 2022!

Spójrz również: M jak miłość po wakacjach 2022. Pola otruje Wernera?! Anita nie zdąży już pomóc Adamowi – ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Magda i Andrzej znów szczęśliwi! Na ważnej imprezie w siedlisku będą już razem
Najnowsze