M jak miłość

M jak miłość. Zdesperowany Werner zdradzi wszystkich i dołączy do Julii i Sylwii! Anita załatwi ich w windzie! Zedrze im z twarzy ten śmiech – ZDJĘCIA, WIDEO

2022-11-03 20:51

Szokujący zwrot akcji w "M jak miłość"! Grająca Julię, Marta Chodorowska, ujawniła na swoim profilu na Instagramie WIDEO, na którym widać "jak na dłoni", że Werner (Jacek Kopczyński) zdradzi przyjaciół! Malicka z Sylwią (Hanna Turnau) "umierają ze śmiechu", bo zdesperowany Adaś dołącza do tych dwóch pań, które tak bardzo skrzywdziły Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Magdę (Anna Mucha). Jest jednak nadzieja, że ten trójkącik radosnych spiskowców zostanie szybko rozbity. Anita (Melania Grzesiewicz) załatwi ich jednym ruchem i to nie byle gdzie, bo w windzie! Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ i WIDEO z planu "M jak miłość"!

M jak miłość. Werner zdradzi przyjaciół z Julią i Sylwią? Anita załatwi ich jednym ruchem - zobacz to w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

Jak pisaliśmy jako pierwsi, Werner w "M jak miłość" kompletnie oszaleje, bo w krótkim czasie okradną go dwie kobiety. Najpierw Weronika zniknie z jego ogromną kasą, a później nowa kochanka "na pocieszenie", Oliwia okaże się zwykłą złodziejką i okradnie nie tylko Adasia, ale jeszcze Kamila i Anitę. Czy to dlatego Werner dołączy do Julii i Sylwii, zdradzając wszystkich przyjaciół? 

Na profilu Julii z "M jak miłość" i oczywiście jej przyjaciółki Sylwii ukazał się film wideo, który zdradza, co zrobi Werner. Panie są niezwykle rozbawione, że Adaś zostawi wszystkich przyjaciół i dołączy właśnie do nich!

Jak widać na WIDEO Julia i Sylwia czekają na kogoś pod biurowcem, w którym mieszczą się kancelarie. W pewnym momencie grająca Malicką Chodorowska zaczynam nucić "Ta, da, da, dam" i za plecami znienawidzonych przez wszystkich przyjaciółek pojawia się Werner! Ta scenka z planu nie pozostawia złudzeń - Adaś zacznie się zadawać z największymi wrogami swoich przyjaciół. Co dadzą mu w zamian? 

Na szczęście na profilu Melanii Grzesiewicz pojawiło się ZDJĘCIE, na którym ten radosny śmiech znika z twarzy Sylwii i Wernera. Przyjaciółka Julii stoi w windzie obok Anity ze przerażoną miną, a i Werner nie wie, "gdzie oczy podziać". Co takiego zrobi ukochana Kamila, że załatwi ich jednym ruchem?

Zdradzamy: Anita zrobi im w windzie ZDJĘCIE telefonem. Być może przyłapie ich na potajemnym spotkaniu i będzie chciała to udokumentować? A może po prostu zignoruje, robiąc sobie selfie w pięknej czerwonej sukience z przerażoną Sylwią i smutnym Adasiem za plecami?     

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1686: Przerażające odkrycie Anity o Andrzeju. Znajdzie sposób, żeby pozbyć się Julii

M jak miłość. Zdesperowany Werner zdradzi wszystkich i dołączy do Julii i Sylwii?!
Najnowsze