M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1686: Nie tylko Weronika okradnie Wernera! Majątek stracą wszyscy przyjaciele Adama

W 1686 odcinku "M jak miłość" sercowe szaleństwo Adama Wernera (Jacek Kopczyński) sięgnie dna. Podła matka (Ewelina Kudeń-Nowosielska) Poli (Hania Nowosielska) wyłudzi od niego grubą kasę i zniknie. Ale, co gorsze nie będzie ostatnia! Kochliwy Adaś na pocieszenie znajdzie sobie kolejną pannę, która okradnie nie tylko jego, ale i wszystkich jego przyjaciół - Kamila (Marcin Bosak) oraz Anitę (Melania Grzesiewicz)! Sprawdź co już wiemy o wydarzeniach w 1686 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1686 - wtorek, 15.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1686 odcinku "M jak miłość" Werner gorzko pożałuje, że oszalał na punkcie Weroniki. Ta kobieta nigdy się już nie zmieni. Matka Poli zbliży się do Kamila, Anity i Adasia, ale będzie miała w tym swój podły cel - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ>>> Jednak, jak podał serwis AKPA, wcale nie będzie ostatnią, która wykorzysta "napalenie" prawnika. Co gorsze, za drugim razem majątek stracą też jego przyjaciele!

Kiedy w 1686 odcinku "M jak miłość" Werner pożyczy Weronice duże pieniądze ona zniknie razem z zapewnieniami o miłości do córki oraz Adasia. Niestety niczego to Wernera nie nauczy...

Czasami chciałbym zacząć wydać kasę, która mi się gromadzi na koncie - zwierzy się Werner Weronice w 1686 odcinku "M jak miłość" na swoją zgubę.  

- Sytuacja w jakiej jest Werner, czyli dobrze usytułowany mężczyzna, dobra praca, dużo pieniędzy na koncie, to jest idealna sytuacja dla Weroniki - ujawniła Kudeń-Nowosielska w "Kulisach M jak miłość".

- Ja narobiłam strasznie dużo długów - przyzna się matka Poli Wernerowi.

- Jeżeli chcesz to ja mogę poratować cię jakąś pożyczką - zaproponuje zakochany Adaś. 

- Weronika jest dosyć przebiegłą postacią i wyłapuje wszystkie sytuacje, które Pola stwarza, żeby zbliżyć Weronikę i Adama do siebie - zdradza Ewelina Kudeń Nowosielska w "Kulisach M jak miłość". 

- Kamil nie ufa Weronice i nie widzę powodu, żeby to się miało zmienić. Werner jest dla Kamila człowiekiem niepoważnym, więc takie połączenie budzi pewien niepokój. Na pewno nic dobrego z tego nie będzie - zdradza Marcin Bosak w "Kulisach M jak miłość". - Właściwie przestaję mieć ochotę, żeby to komentować, bo ręce opadają - dodał zniesmaczony Kamil z "M jak miłość".

Rozwiązły Werner w "M jak miłość" narazi majątek przyjaciół

ZDRADZAMY: Na pocieszenie po stracie pieniędzy i szansy na namiętny romans z Weroniką Werner w 1686 odcinku "M jak miłość" szybko umówi się na spotkanie z niejaką Oliwią. Nowa kandydatka na "miłość aż po grób" okaże się zwykłą złodziejką. Oliwia okradnie nie tylko Adasia, ale i Anitę (Melania Grzesiewicz) i Kamila (Marcin Bosak)!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1682: Wstydliwa tajemnica Magdy wyjdzie na jaw u Zduńskich. Nikt o tym nie mówił - ZDJĘCIA

M jak miłość. Horror w domu Kamila! Matka Poli znów posunie się do przemocy. Okradnie Wernera
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze