M jak miłość

M jak miłość. Włamanie do Budzyńskich! Julia i Sylwia przeszukają mieszkanie Magdy i Andrzeja - ZDJĘCIA

2023-02-01 9:01

Julia (Marta Chodorowska) i Sylwia (Hanna Turnau) włamią się do Budzyńskich w "M jak miłość"! Pod nieobecność Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) zdarzy się coś okrutnego. Chyba nikt się nie spodziewa, że zraniona Malicka będzie zdolna do włamania, przesiadywania w domu prawnika bez jego zgody i grzebania w jego rzeczach. Niebawem w "M jak miłość" dojdzie do zamieszania z udziałem byłej kochanki Budzyńskiego i jej przyjaciółki. Po co prawniczki miałyby naruszać przestrzeń osobistą Andrzeja?

Julia i Sylwia z "M jak miłość" wedrą się do mieszkania Magdy i Andrzeja!

Wkrótce w "M jak miłość" Malicka jeszcze bardziej namiesza w życiu Andrzeja i nie pogodzi się z faktem, że Budzyński odwrócił się od niej po stracie dziecka, zerwał kontakt i uznał, że skoro Julia straciła ciążę, tak naprawdę nic ich już nie łączy. Ona mu pokaże, że jednak łączy i to sporo, a w dziwnych pomysłach wesprze ją cwana i podła Sylwia. Prywatnie aktorki Marta Chodorowska i Hanna Turnau bardzo się polubiły, o czym wspominają na swoich kontach na Instagramie. Tym razem też uchyliły rąbka tajemnicy i przyznały się, że obie zagrały sceny w mieszkaniu Magdy i Andrzeja, których ewidentnie nie ma w pobliżu. Serialowe Julia i Sylwia wzięły nawet do ręki zdjęcie ślubne Budzyńskich, by jeszcze bardziej zaśmiać się z Andrzeja. 

Dla fanów @mjakmilosc.official ?Pod nieobecność państwa Budzyńskich wpadłyśmy z przyjaciółeczką trochę im pobuszować na chacie ?Wzruszyło nas to zdjęcie ????@taannamucha @krystian_wieczorek_official??? - napisały aktorki pod zdjęciem na Instagramie, pozując z fotografią Magdy i Andrzeja w ramce. 

Co prawniczki znajdą w domu Budzyńskich w "M jak miłość"?

Sylwia i Julia spędziły sporo czasu w mieszkaniu Budzyńskich, bo Chodorowska i Turnau niemal cały dzień relacjonowały sceny właśnie w tej scenerii. Po co jednak serialowe Sylwia i Julia miałyby włamywać się do mieszkania Andrzeja? Czyżby chciały zebrać na niego jakieś dowody? Na pewno nie znajdą się tam przez przypadek, tylko powstanie jakiś konkretny, podły plan. Pewnym jest, że Malicka nie zniknie za szybko z życia Magdy i Andrzeja i nie pogodzi się z faktem, że prawnik tak szybko z niej zrezygnował, a przecież miała być matką jego dziecka. 

- Kiedy julia wyjedzie? - zapytała jedna z internautek pod zdjęciem Chodorowskiej i Turnau.

- Nigdzie się nie wybiera! - odpisała serialowa Julia, czyli potwierdza, że zabawi w życiu byłego kochanka na dłużej. 

M jak miłość. Opętana Julia wpadnie do siedliska Magdy. Oskarży ją, że odebrała jej Andrzeja
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze