M jak miłość

M jak miłość. Julia i Sylwia staną do walki w sądzie. Chodzi o pozew przeciwko Andrzejowi? - ZDJĘCIA

2023-01-30 14:00

Julia (Marta Chodorowska) nie podda się po traumatycznej stracie dziecka, po której zdoła się podnieść i zawalczyć o siebie i swoją przyszłość. Wiadomo już, że nie opuści jej cwana Sylwia (Hanna Turnau) i obie staną do walki w sądzie. Na rozprawie, która odbędzie się dopiero za kilkanaście odcinków "M jak miłość" będzie obecny Werner (Jacek Kopczyński). Czy Malicka wpadnie na kolejny "genialny" pomysł i pozwie Budzyńskiego (Krystian Wieczorek)? Ona i Sylwia poczują się niezniszczalne, a to prosta droga do destrukcji.

Julia i Sylwia razem w sądzie. Szykuje się pozew w "M jak miłość". Kto oberwie?

Julia i Sylwia to duet niezniszczalny w "M jak miłość". Malicka ma pełne wsparcie w przyjaciółce, która od początku nie była zachwycona romansem z żonatym Andrzejem. Kiedy doszło do straty dziecka Julii, wsparła kobietę jak mogła. Wiadomo już, że wątek cwanej Sylwii i skrzywdzonej Julii jeszcze potrwa. Obie nie znikną z życia Andrzeja, który za to znajdzie się coraz bliżej punktu odzyskania Magdy (Anna Mucha). Obecnie Marta Chodorowska i Hanna Turnau, czyli odtwórczynie ról prawniczek z "M jak miłość", kręcą sceny w sądzie. Oznacza to, ze Malicka pozbiera się po stracie dziecka i będzie aktywna zawodowo. 

Aktorki mają przed sobą sceny na sali sądowej, co obie relacjonują na swoich kontach na Instagramie, gdzie śmieją się z całej sytuacji. W serialu jednak czeka ich prawdziwa batalia. Czyżby Julia pozwała Andrzeja? W końcu w kolejnych odcinkach "M jak miłość" Malicka będzie miała ogromne pretensje, że Budzyński tak szybko o niej zapomniał, o ich wspólnej tragedii i oddał się Magdzie oraz wychowaniu Nadii (Mira Fareniuk), dziewczynki z Ukrainy. Właśnie dla Nadii i Magdy prawnik zdecyduje się wyjechać na wojnę, szukać rodziców dziecka, którzy zniknęli w niewyjaśnionych do końca okolicznościach. 

Julia i Sylwia namieszają w życiu Budzyńskich w kolejnych odcinkach "M jak miłość"

Niebawem ukażą się "Kulisy M jak miłość", gdzie wystąpi Marta Chodorowska i opowie bliżej o sytuacji swojej bohaterki i serialowej Sylwii. Zdradzi m.in., że Malicka każe przyjaciółce zająć się sobą. - Oj, zajęłam się sobą - podpisała nagranie Hanna Turnau, co oznacza, że serialowa Sylwia nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Co ciekawe, przyjaciółka Julii prawdopodobnie zawalczy o Wernera (Jacek Kopczyński), który też weźmie udział we wspólnych scenach w sądzie. Trzeba pamiętać, że Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) postara się wrobić Adama w dziecko. Co na to wszystko Sylwia? Czy jej i Julii uda się namieszać w małżeństwie Budzyńskich? Kolejne odcinki serialu "M jak miłość" przyniosą duże niespodzianki. 

M jak miłość. Opętana Julia wpadnie do siedliska Magdy. Oskarży ją, że odebrała jej Andrzeja
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze