M jak miłość

M jak miłość. Tak się zmieni Anita po wakacjach! Melania Grzesiewicz zapowiada wielką zmianę - ZDJĘCIA, WIDEO

Anitę w "M jak miłość" kochają absolutnie wszyscy. Piękna sekretarka w kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Wernera (Jacek Kopczyński) pokochała Kamila (Marcin Bosak) i uczyniła z niego dorosłego mężczyznę! Co więcej, to właśnie Anita jest najlepszą matką pod słońcem dla małej Poli (Hania Nowosielska), której rodzona matka Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) to "typ spod ciemnej gwiazdy". Tymczasem grająca Anitę Melania Grzesiewicz oprowadziła nas po planie "M jak miłość" i zdradziła wielką zmianę, jak się wydarzy! O co dokładnie chodzi? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Anita w M jak miłość zdradziła wielką zmianę! Tak TO wygląda za kulisami

Narzeczona Gryca w "M jak miłość" dokonała cudu. Z niepoważnego bawidamka zamieniła Kamila w poważnego, wiernego partnera i wspaniałego ojca! Zanim piękna sekretarka pojawiła się w życiu prawnika on wzdychał do Magdy (Anna Mucha) i marzył, aby odebrać ją Andrzejowi. Ale teraz to dorosły facet, na którego można zawsze liczyć i nikt nie ma wątpliwości, że to wszystko jest zasługa Anity. 

Jakiś czas temu gruchnęła wieść, że Anita odchodzi z "M jak miłość". Na szczęście gwiazda pożegnała się z planem innego serialu "Polowanie na ćmy". Jakie zmiany zapowiada Grzesiewicz w nowych odcinkach sagi rodu Mostowiaków?

Anita z "M jak miłość" na swoim profilu na Instagramie wrzuciła film WIDEO, na którym oprowadza fanó po planie serialu. Przy tej okazji gwiazda zapwoeidziała wielką zmianę!

- Uwaga, uwaga! Mam Tik Toka! - ogłosiła Anita z "M jak miłość". - Na Instagramie jest bardziej powściągliwie, ale na Tik Toku zamierzam puścić trochę swoją kreatywność i pokazywać Wam inne rzeczy!

Nie przegap: Marcin z M jak miłość spełnił swoje największe marzenie! Mikołaj Roznerski osiągnął TO z nową partnerką - ZDJĘCIA

M jak miłość. Tak się zmieni Anita po wakacjach! Melania Grzesiewicz zapowiada wielką zmianę - ZDJĘCIA
Najnowsze

Materiał sponsorowany