M jak miłość

Marcin z M jak miłość spełnił swoje największe marzenie! Mikołaj Roznerski osiągnął TO z nową partnerką - ZDJĘCIA

Marcin z "M jak miłość" pochwalił się na swoim profilu na Instagramie wielkim sukcesem! Przy tej okazji Mikołaj Roznerski zdradził, że było to jego największe, skryte marzenie od czasów, kiedy jako młody chłopak zadawał do szkoły teatralnej. I udało się - wielki gwiazdor "M jak miłość" zrobił to, o czym zawsze marzył razem ze swoją nową partnerką. O co chodzi? Z kim Roznerski jest naprawdę szczęśliwy? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Marcin z M jak miłość czekał na to 20 lat! Spełnił swoje marzenie z nową partnerką

W "M jak miłość" Marcin Chodakowski jest jedną z ulubionych postaci fanów. Widzowie długo kibicowali jego małżeństwu z Izą, ale niestety w ostatnim sezonie małżonka "wywinęła numer" zdradzając go z Radkiem. Marcin w finale sezonu sagi rodu Mostowiaków zatonął we łzach rozpaczy, a wszyscy kibicują mu, aby znów znalazł szczęście. Czy Chodakowski będzie tak szczęśliwy w nowych odcinkach po wakacjach, jak grający go aktor?

Mikołaj Roznerski rolą w "M jak miłość" osiągnął wielką popularność i jest rozchwytywany przez polskie kino i teatr. Aktualnie gra już drugą postać w "Na dobre i na złe", a każdy film z jego udziałem bije rekordy oglądalności. Gwiazdor przyciąga też tłumy do teatru. I po 20 latach pracy spełnił swoje największe marzenie!

- Dzisiaj z Anią Dereszowską gramy w teatrze im. Słowackiego. A ja zdając do szkoły teatralnej, między innymi do Krakowa,,, przyjeżdżając tutaj jako 18-latek, zawsze marzyłem o tym, aby zagrać na deskach teatru Słowackiego. I 20 lat później jestem! - wyznał Roznerski na swoim profilu na Instagramie. 

Marcin z "M jak miłość" i Anna Dereszowska grają w spektaklu "Dwoje na huśtawce", z którym objeżdżają Polskę. Jednak w tym przypadku nie graj zbyt często, bo jak stwierdził Roznerski: - Nie chcemy z Anią tego komercjalizować. Występ na ogromnej scenie jednego z najstarszych polskich teatrów mocno ucieszył Marcina z "M jak miłość" - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Po żałobie u Zduńskich nastąpią duże zmiany. To ona zamiast Krysi Filarskiej zajmie się dziećmi Kingi i Piotrka - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze