M jak miłość

M jak miłość. Szokujący powrót Mateusza! Młody Mostowiak nie tylko zmieni się nie do poznania, ale zrobi coś wyjątkowego - ZDJĘCIA, WIDEO

Do "M jak miłość" znów wróci Mateusz (Krystian Domagała)! Wielu przestało już wierzyć, że młody Mostowiak znów zawita do Grabiny, a tu taka niespodzianka. Ukochany wnuk Barbary (Teresa Lipowska) zmieni się nie do poznania, po zarośniętym, chmurnym marynarzu nie pozostanie nawet ślad. W tym sezonie "M jak miłość" Mateusz znów będzie szczęśliwy, bo odnajdzie to, czego całe życie szukał. Sprawdź szczegóły i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

Mateusz wraca do M jak miłość! Takiego Mostowiaka jeszcze nikt nie widział

W "M jak miłość" znów zawita do Grabiny Mateusz. Barbara będzie szczęśliwa, kiedy znów utuli ukochanego wnuka w ramionach. W dodatku młody Mostowiak już nie wróci na statek - totalnie zmieni swoje życie! Po zaharowanym marynarzu po przejściach z niewierną żoną nie zostanie nawet ślad. Mateusz znów będzie szczęśliwy, bo odkryje swoje życiowe powołanie!

W "Kulisach M jak miłość" serialowy Bartek (Arkadiusz Smoleński) zapowiedział ważne powroty bohaterów. Do Grabiny bez Uli wróci sam Lisiecki, ale tuż za nim pojawi się także młody Mostowiak. Barbara prawie oszaleje ze szczęścia, kiedy znów utuli ukochanego wnuka. 

Mateusz w "M jak miłość" przejdzie kolejną przemianę. Już nie zobaczymy zarośniętego przystojniaka, na którego twarzy próżno szukać uśmiechu. Mostowiak znów będzie szczęśliwy, gładko ogolony i ubrany w mundur!

Po Lilce (Monika Mielnicka) w "M jak miłość" na razie nie widać śladu, najwyraźniej jednak Mateusz już się z niej "wyleczy". Wnuk Barbary zaciągnie się do wojska i postanowi bronić ojczyzny, co stanie się celem jego życia. Czy nie będzie to spełnienie marzeń chłopaka, który zawsze oddawał całe serce ludziom, których kochał? Tym razem serce Mateusza zabije dla Polski!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1736: Marysia odda Kindze najważniejsze miejsce. Tylko tak ukoi ból Zduńskiej po diagnozie - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Najnowsze

Materiał sponsorowany