M jak miłość. Syn Mikołaja Roznerskiego wzrusza go do łez

2015-06-18 18:15 emagu

Mikołaj Roznerski ma powody do dumy. Serialowy Marcin Chodakowski z ''M jak miłość'' jest tatą 4-letniego Antosia.  Chłopiec sprawia ojcu wiele radości. Aktor odwiedził syna na przedszkolnym przedstawieniu z okazji Dnia Mamy i Taty. Mikołaj Roznerski był wzruszony widząc swoje dziecko na małej scenie. Potem aktor dostał od syna najpiękniejszy prezent, jaki tylko mógł sobie wymarzyć. Marcin Chodakowski z ''M jak miłość'' też będzie miał tyle uciechy z Szymka (Staś Szczypiński)?

Mikołaj Roznerski od 4 lat jest tatą, a jego serialowy bohater debiutuje w roli ojca. Aktor zdradził niedawno, że świetnie mu się pracuje z 6-miesięcznym Stasiem Szczypińskim w ''M jak miłość'', ale to jego syn Antoś, którego mamą jest Marta Juras, była dziewczyna Roznerskiego, przynosi mu najwięcej radości.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. Marcin wplącze się w kryminalną aferę

-Jestem tatą, miałem już do czynienia z z niemowlakiem. Wiem, jak trzymać, przewinąć i nakarmić dziecko, bo już to robiłem. W serialu ma to być trochę nieudolne, ponieważ buduję postać. Marcin się tego dopiero uczy - zdradza aktor  w rozmowie z ''Tele Tygodniem''.

Roznerski przyznał, że syn złożył mu już życzenia z okazji nadchodzącego Dnia Ojca. Wzruszył się widząc swoje dziecko na scenie w przedszkolu. W dodatku chłopiec podarował sławnemu tacie najpiękniejszy prezent.

-Już dostałem laurkę. Byłem w przedszkolu na przedstawieniu z okazji Dnia Mamy i Taty. Syn wręczył mi piękne serce i świeczkę z podziękowaniami, że jestem wspaniałym tatą. Wzruszyłem się. W takich momentach łza się w oku kręci. Moje czteroletnie dziecko śpiewa, tańczy i robi dla mnie laurkę - fenomenalne chwile! - cieszy się Mikołaj Roznerski w rozmowie z ''Tele Tygodniem''.

Zobacz: M jak miłość. Mikołaj Roznerski w Jordanii na planie filmu Karbala. Marcin z M jak miłość w nowej roli

A co wydarzy się w serialowym życiu Marcina po wakacjach 2015 w ''M jak miłość''? Chodakowski wplącze się w kolejną kryminalną aferę i zacznie randkować z Izą Lewińską (Adriana Kalska). Słowem - będzie się działo!

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Najnowsze