M jak miłość. Rozstanie Rafała Mroczka z narzeczoną. Zabrała ze sobą ich córkę - ZDJĘCIA

2019-08-14 7:15 sz
Rafał Mroczek i jego narzeczona Joanna Skrzyszewska
Autor: Instagram Rafał Mroczek i jego narzeczona Joanna Skrzyszewska

Gwiazdor serialu "M jak miłość" rozstał się z ukochaną i sam wyjechał do Indii! Nie chodzi o rozstanie w dosłownym znaczeniu. Po prostu Rafał Mroczek i jego narzeczona Joanna Skrzyszewska te wakacje postanowili spędzić oddzielnie. Jak czas wolny spędza rodzina serialowego Pawła z "M jak miłość"? Poznaj szczegóły i zobacz piękne zdjęcia z wakacji Mroczka, jego córki Zosi i partnerki.

"M jak miłość" po wakacjach 2019 nowe odcinki od 10.09.2019 w TVP2 o godz. 20.55

Joanna Skrzyszewska i jej narzeczony Rafał Mroczek znany z serialu "M jak miłość" są razem od wielu lat. Trzy lata temu zaręczyli się podczas wakacji w Meksyku. W październiku 2016 roku urodziła się ich córka Zosia. Zarówno serialowy Paweł z "M jak miłość", jak i jego ukochana często wrzucają do sieci zdjęcia z różnych wycieczek. W te wakacje jeden z wyjazdów postanowili spędzić oddzielnie.

Ukochana gwiazdora "M jak miłość" razem z córeczką i swoimi koleżankami wyjechała do Turcji, gdzie spędzają czas na spacerach i wylegiwaniu się na plaży.

A co słychać w "M jak miłość"? >>> Nowy dom Mostowiaków. Pozbędą się pamiątki po Lucjanie? - WIDEO

Z kolei Rafał Mroczek zaczął pokazywać fanom zdjęcia z egzotycznych Indii! Aktor "M jak miłość" wylądował w stolicy kraju, New Delhi. Samotna wyprawa w tak odległe miejsce to spore wyzwanie: inna kultura, język, tradycje... Ze zdjęć wynika, że te sprawy mu niestraszne i wykorzystuje czas jak najaktywniej. Zobacz też >>> Anna Mucha w szpitalu! Gwiazda M jak miłość o problemach ze zdrowiem: "Wysiadła mi..."

Wyświetl ten post na Instagramie.
Welcome to India #travel Post udostępniony przez Rafal Mroczek (@rafalmroczek)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Ciepło coraz cieplej #saturdaynight #warsaw Post udostępniony przez Rafal Mroczek (@rafalmroczek)
Wyświetl ten post na Instagramie.
#together Post udostępniony przez Rafal Mroczek (@rafalmroczek)
Najnowsze