Anna Mucha w szpitalu! Gwiazda M jak miłość o problemach ze zdrowiem: "Wysiadła mi..."

2019-07-06 16:57 Ag
M jak miłość, odcinek 1438, Magda (Anna Mucha)
Autor: mjakmilosc.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1438, Magda (Anna Mucha)

Anna Mucha trafiła do szpitala! Gwiazda "M jak miłość" na swoim Instagramie szczerze opowiedziała o problemach ze zdrowiem. Co się dzieje z aktorką? Czy to ze względu na jakąś chorobę serialowa Magda z "M jak miłość" wylądowała w szpitalu? W związku z licznymi zapytaniami fanów Anna Mucha postanowiła opowiedzieć o tym co ją spotkało i dlaczego musieli interweniować lekarze! Stan aktorki nie zagrażał jej życiu, ale sprawa była poważna, bo jej wątroba przestała normalnie pracować.

Anna Mucha na swoim Instagramie ogłosiła piątek dniem bez plastiku. Od rana gwiazda "M jak miłość" była na planie serialu uzbrojona w papierowe kubki i torby wielorazowe na zakupy zaczęła ciężki dzień pracy. Przy okazji relacjonowała na swoim profilu czy udaje jej się ograniczać plastik w codziennym życiu, albo choć ograniczyć go do niezbędnego minimum.

Oczywiście fani aktorki z "M jak miłość" zapytali ją od razu co będzie jadła przez cały dzień i czy korzysta z jakieś popularnej wśród celebrytów diety pudełkowej. Anna Mucha od razu szczerze wyznała, że nie je żadnych posiłków w plastikowych opakowaniach! Powód? Jakiś czas temu trafiła do szpitala z poważnymi problemami z wątrobą, które były spowodowane właśnie dietami w pudełkach.

Nie dość, że gwiazda "M jak miłość" miała w związku z tym kłopoty ze zmianami na skórze, to jeszcze musiała korzystać z pomocy lekarzy w szpitalu, bo jej wątroba przestała prawidłowo funkcjonować.

Gdzie leży Grabina, kultowa miejscowość z "M jak miłość"? [MAPA]

- Mam uczulenie na plastik, organiczne... Być może przyjęłam w drobnych dawkach taką ilość plastiku, że mój organizm nie toleruje diet pudełkowych. Nie jest to kwestia kubków smakowych tylko zdecydowanej nietolerancji organizmu. Czym się to objawia? Zaczyna się od zmian na skórze, widocznych, coraz bardziej kłopotliwych, coraz trudniejszych do opanowania. Zmian na twarzy, ciele, których zdecydowanie bym sobie nie życzyła. Kilka razy chciałam wytrwać w diecie pudełkowej. Po kilku miesiącach stosowania diety pudełkowej, krótko mówiąc wysiadała mi wątroba, albo tarczyca zaczęła się buntować. I lądowałam w szpitalu. Nie jest to kwestia jednej firmy cateringowej. Nie jest to kwestia smaku. Nic nie wygra dla mnie ze świeżo przygotowanym posiłkiem z dobrych produktów. Prawdopodobnie to kwestia częstej i naturalnej, oczywistej sytuacji, w której jedzenie jest podgrzewane w plastiku. Albo jest pakowane na ciepło do plastiku, do tego jest przykryte folią, żeby nam się nie rozpadło w czasie podróży. Tego typu sposób, zdecydowanie nie dla mnie, mój organizm protestuje. Ja protestuję... - powiedziała Anna Mucha na Instastory.

QUIZ: W podróży po polskich serialach. Jak uważnie je oglądasz?

Anna Mucha na Instagramie o pobycie w szpitalu
Autor: Instagram Anna Mucha na Instagramie o pobycie w szpitalu

Nawet będąc na planie "M jak miłość" Anna Mucha nie jada żadnych posiłków z pudełek. Korzysta z chwil przerwy między zdjęciami i odwiedza najlepsze restauracje w miejscach gdzie akurat kręci swoje sceny w serialu.

Anna Mucha na Instagramie o pobycie w szpitalu
Autor: Instagram Anna Mucha na Instagramie o pobycie w szpitalu
Anna Mucha na Instagramie o pobycie w szpitalu
Autor: Instagram Anna Mucha na Instagramie o pobycie w szpitalu
Najnowsze