M jak miłość po wakacjach 2019. Nowy dom Mostowiaków. Pozbędą się pamiątki po Lucjanie? - WIDEO

2019-07-07 9:45 Ag
M jak miłość odc. 1448, Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Barbara (Teresa Lipowska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1448, Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Barbara (Teresa Lipowska)

Dom Mostowiaków w "M jak miłość" przejdzie gruntowny remont! W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2019 i to już w 1452 odcinku widzowie zobaczą jak zmieni się dom w Grabinie. Rodzina Barbary (Teresa Lipowska) dalej będzie mieszkała w słynnym domu, ale wyremontowane zostaną wnętrza. Dlaczego? Ze względu na przeprowadzkę planu serialu z hali w Orzeszynie do Falenicy. W nowej kuchni Barbary zabraknie ważnej pamiątki po zmarłym Lucjanie (śp. Witold Pyrkosz)... Zobaczcie wideo zza kulis "M jak miłość".

"M jak miłość" po wakacjach 2019 odcinek 1452 - poniedziałek, 2.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Przeprowadzka Mostowiaków do nowego domu w kolejnym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej! Słynny dom w Grabinie zostanie przeniesiony w inne miejsce. Jak do tego dojdzie? Dom z zewnątrz nadal będzie „grała” wynajmowana fasada wiejskiej nieruchomości w Piaskach w okolicach Piaseczna, ale wewnątrz to będzie zupełnie inne miejsce, choć bardzo podobne.

Już kilka miesięcy temu produkcja "M jak miłość" przeniosła z hali w Orzeszynie do nowego studia w Falenicy. I choć próbowano z największą dokładnością odwzorować dobrze znaną scenografię domu w Grabinie, to w końcu zapadła decyzja, by dom Mostowiaków przeszedł remont. Wszystko po to, by wyjaśnić widzom widoczne zmiany w kuchni czy salonie.

Gdzie leży Grabina, kultowa miejscowość z "M jak miłość"? [MAPA]

Po przeprowadzce z Orzeszyna do Falenicy w nowym sezonie "M jak miłość" kuchnia Mostowiaków będzie bardzo podobna do tej sprzed remontu - te same szafki kuchenne, układ mebli, ale jednak zupełnie inny stół i krzesła oraz płytki pod szafkami. Najważniejsze, że zniknie drewniane krzesło śp. Lucjana Mostowiaka u szczytu stołu! Jego miejsce zajmie metalowe, nowoczesne krzesło.

Żeby uczcić pamięć zmarłego seniora rodu w kuchni i salonie pojawią się jego zdjęcia. Na fotografiach nie zabraknie także Małgosi (Joanna Koroniewska), o której Barbara wciąż nie będzie potrafiła zapomnieć.

Nowy dom Mostowiaków widzowie zobaczą w premierowym 1452 odcinku "M jak miłość", zaraz po wakacjach!.

M jak miłość po wakacjach 2019. Dom Mostowiaków w Grabinie - kuchnia Barbary
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2019. Dom Mostowiaków w Grabinie - kuchnia Barbary
M jak miłość po wakacjach 2019. Dom Mostowiaków w Grabinie - kuchnia Barbary
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2019. Dom Mostowiaków w Grabinie - kuchnia Barbary
Najnowsze