M jak miłość

M jak miłość. Powrót Marka Mostowiaka do Grabiny w specjalnym świątecznym odcinku. Na Wigilii zabraknie wielu ważnych osób - WIDEO, ZDJĘCIA

Ale hit w "M jak miłość"! Do Grabiny na Święta naprawdę wróci Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski)! Nie przez telefon, nie na pamiątkowym zdjęciu w albumie - ukochany syn Barbary (Teresa Lipowska) pojawi się naprawdę cały i zdrowy przy wigilijnym stole! Taki prezent pod choinkę przygotowuje produkcja fanom "M jak miłość" w odcinku specjalnym, którego emisja we wtorek, 27.12.2022. Niestety na święta zabraknie też wielu ważnych bohaterów. Musisz zobaczyć powrót Marka Mostowiaka do Grabiny w specjalnym świątecznym odcinku "M jak miłość" i wigilijny stół w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

"M jak miłość" świąteczny odcinek specjalny - Marek Mostowiak wróci do Grabiny!

Czegoś takiego w "M jak miłość" nikt się nie spodziewał! Marek odleciał do Australii, a Kacper Kuszewski odszedł z serialu wiele lat temu. Po raz ostatni fani widzieli Marka Mostowiaka na ślubie Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) w 1401 odcinku "M jak miłość". Wtedy jedyny syn Barbary (Teresa Lipowska) pożegnał się z mamą i na zawsze wyjechał z Grabiny. Co jakiś czas pojawiały się wieści, że Marek wraca, ale zawsze okazywało się, że zobaczymy go co najwyżej jako ZDJĘCIE w telefonie. Ale tym razem Marek wraca naprawdę!

Cudowną wieść z planu "M jak miłość" przekazali serialowi Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) Zduńscy. Na profilach gwiazd na Instagramie pojawił się film WIDEO, na którym widzimy pracę nad specjalnym świątecznym odcinkiem serii. Taki prezent szykują na święta twórcy "M jak miłość". Jednak nikt nie mógł uwierzyć, że to będzie AŻ TAKI prezent! Marek zawita do domu!

W GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO zobaczysz, że Marek i Marysia w "M jak miłość" znów zasiądą blisko siebie, jak za dawnych dobrych lat. Na razie możemy sobie tylko wyobrazić wielkie szczęście Barbary, która po latach znów przytuli syna!  

Marka na plan "M jak miłość" wprowadziła serialowa Kinga. Kacper Kuszewski pytał, czy można go już pokazywać no i jak widać - moża

Niestety, ZDJĘCIA z planu "M jak miłość" ujawniają też kogo przy świątecznym stole w Grabinie zabraknie. W specjalnym odcinku "M jak miłość" nie pojawiają się Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) oraz Mateusz (Krystian Domagała). Na razie u boku Marka nie widać też jego żony, Ewy (Dominika Kluźniak). Z dzieci Zduńskich obecny na pewno będzie tylko Misiek (Olek Bożyk). No i zanosi się na to, że przy stole u Mostowiaków zasiądzie samotna Marta (Dominika Ostałowska). Nigdzie nie widać obok niej Łukasza (Jakub Józefowicz). 

Czy Marek w "M jak miłość" wróci do Grabiny na dłużej, czy to jednorazowa akcja świąteczna? Niestety Kacper Kuszewski w obsadzie serialu pojawi się tylko gościnnie. Cieszycie się, że znów zobaczycie na własne oczy jedynego syna Barbary? Dajcie znać w sondzie na końcu tekstu pod WIDEO! 

Kiedy emisja specjalnego odcinka "M jak miłość" ze świętami u Wigilią u Mostowiaków?

Emisja specjalnego świątecznego "M jak miłość", który nie będzie związany bezpośrednio z fabułą serialu, jest przewidziana we wtorek, 27.12.2022, o godz. 20.55 TVP2. Czyli zaraz po świętach Bożego Narodzenia.

M jak miłość. Powrót Marka Mostowiaka do Grabiny w specjalnym świątecznym odcinku - WIDEO
Sonda
Czy Marek Mostowiak w "M jak miłość" powinien wrócić na stałe do Grabiny?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze