M jak miłość

M jak miłość. Powrót Jacka Mileckiego potwierdzony! Były mąż Marty znów zawita do Mostowiaków. Porzuci nałogi i wróci do żony? - ZDJĘCIA, WIDEO

Do "M jak miłość" naprawdę wraca mecenas Jacek Milecki (Robert Gonera)! Jak przyznawała Marta (Dominika Ostałowska), pierwszy mąż był miłością jej życia. Niestety Jacek miał fatalne nałogi i ukochaną żonę zdradzał. Małżonkowie widzieli się ostatnio 17 lat temu! Ale Milecki wraca do Grabiny i w ostatnich "Kulisach M jak miłość" zobaczyliśmy go na przystanku w Grabinie. Czy wielka miłość Marty i Jacka dostanie drugą szansę i tym razem się uda? Zobacz powrót Mileckiego w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

M jak miłość. Jacek Milecki wraca do Mostowiaków! Czy odzyska miłość Marty?

Marta w "M jaki miłość" poznała Jacka w sądzie. On jako adwokat, ona jako sędzia często widywali się w gmachu sądu i szybko wybuchła między nimi miłość. Marta była wtedy piękną, młodą samotną matką Łukasza (Franciszek Przybylski), Milecki zaś przystojniakiem, za którym szalały kobiety. Parę połączyła wielka miłość, która znalazła swój finał na ślubnym kobiercu. Czy ta historia się powtórzy?

"M jak miłość": Jacek Milecki był hazardzistą i zdradzał żonę 

Jacek w "M jak miłość" miał fatalne nałogi. Mecenas Milecki był hazardzistą i trudno mu było oprzeć się urokom pięknych kobiet. Mąż Marty zdradzał ją notorycznie ze swoją szefową Iwoną Majer (Katarzyna Herman), a kiedy popadł w długi na jakiś czas w ogóle zniknął. Marta i Jacek spotkali się ostatnio w 397 odcinku w 2006 roku! Ich związek zakończył się rozwodem, ale Marta nigdy o pierwszym mężu nie zapomniała... Czy teraz udowodnią, że prawdą jest powiedzenie, że stara miłość nie rdzewieje?

O powrocie Jacka do "M jak miłość" pisaliśmy jako pierwsi. Marcin Mroczek - serialowy Piotrek - pokazał na swoim profilu na Instagramie ZDJĘCIA z Jackiem na przystanku w Grabinie. Teraz wszystko się wyjaśniło - Milecki naprawdę wraca do Mostowiaków!

Jacek Milecki w "M jak miłość" po 17. latach wraca do Grabiny  

W "Kulisach M jak miłość" zobaczyliśmy zapowiedź wielkich powrotów znanych bohaterów. Do Grabiny wróci odmieniony Mateusz (Krystian Domagała), ukochany wnuk Barbary (Teresa Lipowska), ale to nie jedyna niespodzianka. Po 17. latach nieobecności na ekranie pojawi się ponownie Jacek Milecki. Czy dawna miłość Marty dostanie drugą szansę?

W 2012 roku w "M jak miłość" Marta wyznała Marysi (Małgorzata Pieńkowska) przyznała, że kochała Jacka wyjątkową miłością i do dzisiaj przechowuje jego zdjęcia w albumie. Jeżeli Mileckiemu przez lata udało się zerwać z nałogiem i wróci do Grabiny jako mężczyzna, którego Wojciechowska tak bardzo pokochała, wszystko jest możliwe. Może Marta i Jacek znów staną na ślubnym kobiercu?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1737: Intymna chwila Magdy i Pawła tylko we dwoje. Przysięga sprzed lat nadal obowiązuje - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Najnowsze