M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Wzruszająca niespodzianka Kingi i Piotrka dla Barbary. Uszczęśliwią babcię jak nigdy! - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-07-05 10:30

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach, Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) przygotują wzruszającą niespodziankę dla Barbary (Teresa Lipowska). Widzowie zobaczą piękne sceny w Grabinie, gdzie udadzą się Zduńscy wraz ze wszystkimi dziećmi! Dawno nie pojawili się w rodzinnych stronach Mostowiaków wszyscy razem, a kiedy do tego dojdzie w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2023, uszczęśliwią Barbarę jak nigdy. Zobacz WIDEO i ZDJĘCIA w galerii poniżej.

Wzruszające chwile Zduńskich w Grabinie. W nowym sezonie "M jak miłość" uszczęśliwią Barbarę 

Kinga i Piotrek zaplanują rodzinny wyjazd do Grabiny w "M jak miłość" po wakacjach. Bliscy najedzą się strachu, ponieważ Piotrek już na początku nowego sezonu serialu dostanie zawału, trafi do szpitala, gdzie specjaliści zawalczą o jego życie. To da mu do myślenia, że musi zwolnić i zadbać o siebie, bo przecież nie chce by Kinga straciła męża, a dzieciaki ojca. Zapowiada się duża rewolucja u Zduńskich i nowe podejście do wielu spraw, bo Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek ujawnili na swoich kontach na Instagramie, że serialowi bohaterowie zaplanują wyjazd z Warszawy! Oczywiście padnie na piękną i cichą Grabinę, gdzie zawsze spędza się przyjemnie czas. Kinga i Piotrek wyruszą wraz z Lenką (Olga Cybińska), Miśkiem (Aleksander Bożyk) oraz bliźniaczkami Zuzią (Marcelina Kempka) i Emilką (Julia Kempka) do domu rodzinnego Barbary i sprawią jej wielką radość.

- Kiedy nadchodzą wakacje, to dokąd udaje się rodzina Zduńskich? Oczywiście do ukochanej Grabiny! - relacjonuje Katarzyna Cichopek na Instagramie. - Dzisiaj spędzamy tutaj cały dzień zdjęciowy, nakręciliśmy bardzo dużo pięknych, rodzinnych scen na werandzie, a teraz idziemy palić ognisko - dodaje aktorka, pokazując urokliwy plener.

Rodzinna impreza Zduńskich z Barbarą w roli głównej

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" widzowie zobaczą wiele wspólnych scen rodziny Zduńskich w Grabinie, gdzie wszyscy zasiądą do ogniska. Barbara będzie szczęśliwa jak nigdy, bo wreszcie otoczy się bliskimi.  Mostowiakowa ostatnio nie ma łatwo, gdyż musi żegnać najbliższych, bo cały czas ktoś znika z rodzinnego domu Mostowiaków. Na szczęście Kinga i Piotrek postanowią dotrzymać towarzystwa seniorce i rozgościć się w Grabinie. Nawet dzieciaki będą wydawały się grzeczne jak nigdy. Barbara z pewnością doceni starania Zduńskich. 

M jak miłość. Kinga i Piotrek po tragedii, która na nich spadnie, wyjadą do Grabiny! Będzie wielka impreza u Mostowiaków
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze