M jak miłość po wakacjach 2022. Ula wypięknieje przy Bartku jeszcze bardziej! Nikt nie dawał im szans - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2022. Ula wypięknieje przy Bartku jeszcze bardziej! Nikt nie dawał im szans - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Ula wypięknieje przy Bartku jeszcze bardziej! Nikt nie dawał im szans - ZDJĘCIA

2022-06-21 13:06

Ula (Iga Krefft) z "M jak miłość" po wakacjach 2022 zmieni fryzurę, a nowy kolor włosów sprawi, że wypięknieje jeszcze bardziej! Co będzie się kryło za metamorfozą Uli w następnym sezonie "M jak miłość"? Pieniądze ze spadku po zmarłym ojcu, Bronisławie Jakubczyku (Michał Breitenwald), odnaleziony testament, zakończona żałoba i szansa jaką dostanie od losu, żeby razem z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) wreszcie rozpocząć wszystko od nowa? Jedno jest pewne, małżeństwo Uli i Bartka najgorsze ma już za sobą. Wielu nie wierzyło w to, że Ula wytrwa jako żona Bartka, zapomni o Janku (Tomas Kollarik), a tu taka niespodzianka. Poznaj szczegóły.

Tak się zmieni Ula Lisiecka w "M jak miłość" po wakacjach 2022

Nowe zdjęcie Uli i Bartka w "M jak miłość", które pojawiło się na oficjalnej stronie serialu jako zapowiedź dalszych losów Lisieckich od razu wzbudziło zaciekawienie fanów. Bo już na pierwszy rzut oka widać jak bardzo Ula się zmieni. Nowy kolor włosów Uli, która w "M jak miłość" po wakacjach 2022 postawi na mocno rozjaśniony blond, a do tego szczęście wypisane na twarzach Lisieckich niewiele mówią o tym, co ich czeka.

Jednak zdaniem wielu w nowym sezonie "M jak miłość" Ula i Bartek będą jedną z nielicznych, kochających się i silnych par, których miłość przetrwa dalsze zawirowania. Razem pokonali wszystko i sprawiają wrażenie, że już nigdy się nie rozstaną. W końcu Bartek okazał się miłością życia Uli, mężem, na którego zawsze mogą liczyć. "Idealni ❤️ Choć początkowo niemal wszyscy kibicowali Jankowi ?"- głosi opis przy zdjęciu Lisieckich i trudno temu przeczyć. Ale Janek nie wróci już do "M jak miłość", więc nie ma zagrożenia, że Ula mogłaby zmienić zdanie i znów pokochać byłego narzeczonego.

Nie przegap: M jak miłość. Nowe życie Uli i Bartka. Zyskają fortunę ze spadku po ojcu i zaczną wszystko od nowa?

Oczywiście wszyscy zwracają na nowe włosy Uli w "M jak miłość" po wakacjach 2022, na to jak rozkwitnie jej uroda przy Bartku, gdy wreszcie skończy się pasmo nieszczęść w ich rodzinie. Przemiana Uli spotkała się z natychmiastową reakcją fanów i falą komentarzy. "W końcu Ula ładnie wygląda", "Ależ Ulka fajnie wygląda, super fryzura", "Bartek okazał się cudowny i Ula odnalazła przy nim miłość na jaką zasługuje ❤❤❤" - czytamy na profilu "M jak miłość" na Facebooku.

Sprawdź też: M jak miłość. Mateusz wróci z Afryki do Mostowiaków w nowym sezonie! Tak go zmieni długi rejs i rozłąka z rodziną - ZDJĘCIA

Mimo, że w "M jak miłość" Bartek ma za sobą kryminalną przeszłość, okazało się że nie wolno skreślać człowieka tylko dlatego, że popełnił sporo błędów, bo to wartościowy chłopak. Dzięki jemu wsparciu w nowym sezonie "M jak miłość" Ula będzie walczyć o to, co jej się należy po zmarłym ojcu. Testament Jakubczyka przechwycił jego sąsiad, który ukradł też cenny skarb ojca Uli, ale wszystko wyjaśni się już w kolejnych odcinkach po wakacjach 2022 kiedy Lisieccy odkryją całą prawdę o majątku Bronisława.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Paweł dowie się o dziecku Franki. Rozwód Patrycji i Argasińskiego i duże zmiany u Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany