M jak miłość, odcinek 1664: Testament ojca Uli odnaleziony! Złodziej zabrał skarb Jakubczyka - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-05-30 21:00
M jak miłość, odcinek 1664: Testament ojca Uli odnaleziony! Złodziej zabrał skarb Jakubczyka - ZDJĘCIA, ZWIASTUN
Autor: vod.tvp M jak miłość, odcinek 1664: Testament ojca Uli odnaleziony! Złodziej zabrał skarb Jakubczyka - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Ula (Iga Krefft) w 1664 odcinku "M jak miłość" wreszcie pozna prawdę o testamencie, który pozostawił dla niej Jakubczyk (Michał Breitenwald). Bronisław nie przewidział, że jego ostatnią wolę przejmie podły Horbaczewski (Zbigniew Jaremko) i wszystko będzie wskazywało na to, że bezduszny sąsiad przejął skarb zmarłego! Horbaczewski zrobi z Uli głupią w 1664 odcinku "M jak miłość", a ona nie da rady przedstawić żadnego dowodu na to, że majątek powinien być jej. Testament zostanie ujawniony, ale mało co potoczy się z wolą Jakubczyka. Zobaczcie ZWIASTUN 1664 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1664 - poniedziałek, 30.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1664 odcinku "M jak miłość" testament Jakubczyka wreszcie zostanie ujawniony! Póki co tylko Horbaczewski wiedział, co znajduje się w ostatnich zapiskach Bronka przed śmiercią. Ula i Bartek (Arkadiusz Smoleński) otrząsną się z żałoby i spróbują dowiedzieć się więcej na temat majątku mężczyzny. Przypomnijmy, że Jakubczyk uchodził za pijaka bez grosza przy duszy, ale to nieprawda! Jeszcze przed śmiercią podarował Kalince (Oliwia Kępka) drogocenną monetę, a to da wszystkim do myślenia, że jednak posiadał spory majątek i cenne skarby. Lisieccy w 1664 odcinku "M jak miłość" podjadą do Horbaczewskiego po rzeczy zmarłego, usłyszą, że sąsiad rozbił już dwa samochody, a on pojawi się w nowych ubraniach, z drogim zegarkiem na ręku.

- Zabierajcie wszystko. Nie prowadzę tu magazynu, nie będę przechowywał wam rzeczy. Tak poza tym, pani ojciec był mi winien pieniądze. Ostatnio zajrzałem do zeszytu i pani ojciec zalegał z opłatami, za elektryczność w ogóle nie płacił... Prąd teraz cholernie podrożał, do tego odsetki... Jestem stratny jak nic! - oznajmi Horbaczewski, ale świadkiem rozmowy stanie się Ziętara (Mariusz Luszowski), który potem spotka Ulę na cmentarzu i powie jej, że Horbaczewski to kanciarz i kłamie jej w żywe oczy. 

Przeczytaj: M jak miłość. Bezpłodny Andrzej nie może być ojcem dziecka Julii! Badania Budzyńskiego nie kłamią. Za szybko uwierzy w cud poczęcia - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1664 ZWIASTUN. Powrót Lilki sprowadzi kłopoty na Mostowiaków! Ula nie znajdzie testamentu ojca

Ula w 1664 odcinku "M jak miłość" postanowi jeszcze raz przyjrzeć się testamentowi, o którym Jakubczyk powiedział jej przed śmiercią, ale dokument gdzieś zaginął. Lisiecka jeszcze raz zjawi się u sąsiada zmarłego ojca i pokaże mu drogocenną monetę. Na tej podstawie uwierzy, że mogło być ich więcej, ale Horbaczewski szybko się przeciwstawi. 

- Naprawdę chciałbym pomóc, ale nic nie wiem o żadnym testamencie - uprze się mężczyzna w 1664 odcinku "M jak miłość". - Ojciec przed śmiercią mówił, że pozostawił dla mnie spadek. Mam powody wierzyć, że tak było, bo dał mojej córce przed śmiercią to, powiedział, że ma więcej - wygarnie Ula i pokaże sąsiadowi Bronka monetę, ale on nie przestanie kłamać.

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Franka i Paweł ofiarami chłopaka Basi. Jasiek sprytnie podejdzie Zduńskich w ostatnim 1665 odcinku - ZDJĘCIA, WIDEO

Testament Jakubczyka zostanie ujawniony w 1664 odcinku "M jak miłość", bo Horbaczewski jeszcze raz spojrzy na kradziony dokument. - Ja, niżej podpisany Bronisław Jakubczyk, syn Kazimierza i Teodory, zapisuję cały swój majątek mojej najdroższej córeczce Uleńce. Bronisław Jakubczyk - wybrzmią słowa zmarłego, a Horbaczewski spojrzy na kolejną monetę, która należała do Bronka. Będzie wiedział, że zmarły napisał o skarbie, mając na myśli właśnie je. Dość dziwne, że nie powiedział o nich Uli, kiedy jeszcze była na to okazja. W testamencie również nie da wprost znać, co tak naprawdę kryje się pod postacią "majątku". Jedno jest jednak pewne, Lisiecka zorientowała się już, że coś jest nie tak i nie odpuści. 

M jak miłość odc. 1664. Testament Bronisława Jakubczyka, ojca Uli
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1664. Testament Bronisława Jakubczyka, ojca Uli
M jak miłość. Ula okradziona z majątku ojca! Oszust Horbaczewski zabierze jej spadek po Jakubczyku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze