M jak miłość, odcinek 1664: Testament ojca Uli odnaleziony! Złodziej zabrał skarb Jakubczyka - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp M jak miłość, odcinek 1664: Testament ojca Uli odnaleziony! Złodziej zabrał skarb Jakubczyka - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1664: Testament ojca Uli odnaleziony! Złodziej zabrał skarb Jakubczyka - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-05-30 21:00

Ula (Iga Krefft) w 1664 odcinku "M jak miłość" wreszcie pozna prawdę o testamencie, który pozostawił dla niej Jakubczyk (Michał Breitenwald). Bronisław nie przewidział, że jego ostatnią wolę przejmie podły Horbaczewski (Zbigniew Jaremko) i wszystko będzie wskazywało na to, że bezduszny sąsiad przejął skarb zmarłego! Horbaczewski zrobi z Uli głupią w 1664 odcinku "M jak miłość", a ona nie da rady przedstawić żadnego dowodu na to, że majątek powinien być jej. Testament zostanie ujawniony, ale mało co potoczy się z wolą Jakubczyka. Zobaczcie ZWIASTUN 1664 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1664 - poniedziałek, 30.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1664 odcinku "M jak miłość" testament Jakubczyka wreszcie zostanie ujawniony! Póki co tylko Horbaczewski wiedział, co znajduje się w ostatnich zapiskach Bronka przed śmiercią. Ula i Bartek (Arkadiusz Smoleński) otrząsną się z żałoby i spróbują dowiedzieć się więcej na temat majątku mężczyzny. Przypomnijmy, że Jakubczyk uchodził za pijaka bez grosza przy duszy, ale to nieprawda! Jeszcze przed śmiercią podarował Kalince (Oliwia Kępka) drogocenną monetę, a to da wszystkim do myślenia, że jednak posiadał spory majątek i cenne skarby. Lisieccy w 1664 odcinku "M jak miłość" podjadą do Horbaczewskiego po rzeczy zmarłego, usłyszą, że sąsiad rozbił już dwa samochody, a on pojawi się w nowych ubraniach, z drogim zegarkiem na ręku.

- Zabierajcie wszystko. Nie prowadzę tu magazynu, nie będę przechowywał wam rzeczy. Tak poza tym, pani ojciec był mi winien pieniądze. Ostatnio zajrzałem do zeszytu i pani ojciec zalegał z opłatami, za elektryczność w ogóle nie płacił... Prąd teraz cholernie podrożał, do tego odsetki... Jestem stratny jak nic! - oznajmi Horbaczewski, ale świadkiem rozmowy stanie się Ziętara (Mariusz Luszowski), który potem spotka Ulę na cmentarzu i powie jej, że Horbaczewski to kanciarz i kłamie jej w żywe oczy. 

Przeczytaj: M jak miłość. Bezpłodny Andrzej nie może być ojcem dziecka Julii! Badania Budzyńskiego nie kłamią. Za szybko uwierzy w cud poczęcia - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1664 ZWIASTUN. Powrót Lilki sprowadzi kłopoty na Mostowiaków! Ula nie znajdzie testamentu ojca

Ula w 1664 odcinku "M jak miłość" postanowi jeszcze raz przyjrzeć się testamentowi, o którym Jakubczyk powiedział jej przed śmiercią, ale dokument gdzieś zaginął. Lisiecka jeszcze raz zjawi się u sąsiada zmarłego ojca i pokaże mu drogocenną monetę. Na tej podstawie uwierzy, że mogło być ich więcej, ale Horbaczewski szybko się przeciwstawi. 

- Naprawdę chciałbym pomóc, ale nic nie wiem o żadnym testamencie - uprze się mężczyzna w 1664 odcinku "M jak miłość". - Ojciec przed śmiercią mówił, że pozostawił dla mnie spadek. Mam powody wierzyć, że tak było, bo dał mojej córce przed śmiercią to, powiedział, że ma więcej - wygarnie Ula i pokaże sąsiadowi Bronka monetę, ale on nie przestanie kłamać.

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Franka i Paweł ofiarami chłopaka Basi. Jasiek sprytnie podejdzie Zduńskich w ostatnim 1665 odcinku - ZDJĘCIA, WIDEO

Testament Jakubczyka zostanie ujawniony w 1664 odcinku "M jak miłość", bo Horbaczewski jeszcze raz spojrzy na kradziony dokument. - Ja, niżej podpisany Bronisław Jakubczyk, syn Kazimierza i Teodory, zapisuję cały swój majątek mojej najdroższej córeczce Uleńce. Bronisław Jakubczyk - wybrzmią słowa zmarłego, a Horbaczewski spojrzy na kolejną monetę, która należała do Bronka. Będzie wiedział, że zmarły napisał o skarbie, mając na myśli właśnie je. Dość dziwne, że nie powiedział o nich Uli, kiedy jeszcze była na to okazja. W testamencie również nie da wprost znać, co tak naprawdę kryje się pod postacią "majątku". Jedno jest jednak pewne, Lisiecka zorientowała się już, że coś jest nie tak i nie odpuści. 

M jak miłość odc. 1664. Testament Bronisława Jakubczyka, ojca Uli

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1664. Testament Bronisława Jakubczyka, ojca Uli
M jak miłość. Ula okradziona z majątku ojca! Oszust Horbaczewski zabierze jej spadek po Jakubczyku
Najnowsze