M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Rodzinna impreza Mostowiaków w Grabinie. Nawet Marta nie zostawi bliskich w ważnym dniu - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-07-05 21:23

Takiej imprezy w Grabinie dawno nie było! W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2023 nie tylko Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek) oraz ich dzieci zawitają do Mostowiaków. U Barbary (Teresa Lipowska) pojawi się także Marta (Dominika Ostałowska), która poruszy ważne tematy z Marysią (Małgorzata Pieńkowska). Mostowiakowa w kolejnych odcinkach "M jak miłość" będzie miała bliskich tylko dla siebie, a rodzinna impreza w Grabinie rozkręci się na całego. Zobacz WIDEO i ZDJĘCIA z ważnego dnia dla bohaterów.

Marta dołączy do Zduńskich w ważnym dniu w Grabinie w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 

Kinga i Piotrek zawitają do Mostowiaków, ale nie oni jedyni! Na miejscu zjawi się także Marta, prawdopodobnie bez Ani (Gabriela Świerczyńska). Córka Barbary jak zwykle znajdzie wspólny język z Marysią i to jej zwierzy się ze swoich trosk. O smutku nie będzie jednak mowy, bo wreszcie przyjdzie czas na rodzinne celebrowanie wspólnych chwil. Widzowie "M jak miłość" niejednokrotnie wspominają w komentarzach pod postami na różnych platformach społecznościowych, że mają dość zmartwień, zdrad i intryg. Nie da się ukryć, że scenariusz hitu TVP2 mocno zaskoczył w minionym sezonie i pojawiło się wiele problemów w życiu głównych bohaterów. Może dlatego produkcja postanowiła zaserwować fanom rodzinne sceny w Grabinie, które nagrywali niedawno Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek i nie tylko. Pewnym jest, że cała rodzinka Zduńskich stawi się w rodzinnym domu Mostowiaków i tym razem nie zabraknie Lenki (Olga Cybińska), Miśka (Aleksander Bożyk), a także bliźniaczek - Zuzi (Marcelina Kempka) i Emilki (Julia Kempka). Cała zgraja dotrzyma towarzystwa Barbarze. I dobrze, bo przecież ostatnimi czasy rodzinny dom Mostowiakowej nieco opustoszał. 

Dużą niespodzianką okaże się przyjazd Marty do Grabiny. Już wcześniej informowaliśmy o tym, że Wojciechowska zawita w rodzinne strony, ale nie zabraknie jej także podczas wizyty Zduńskich. Na zdjęciach i nagraniach z planu widać Martę i Marysię, zajęte rozmową. Oznacza to, że troski Barbary znikną i będzie miała bliskich przy sobie! Wojciechowskiej też na pewno przyda się chwila wytchnienia po tym, co czeka ją w kolejnych odcinkach. 

Marta odnajdzie spokój w Grabinie w kolejnych odcinkach "M jak miłość?

Widzowie hitu TVP2 z pewnością pamiętają sytuację z poprzednich odcinków, która dotąd nie została rozwiązana. Chodzi oczywiście o bandytę Krisa (Stanisław Kawecki), który stanowi zagrożenie dla Marty i Ani. Podły chłopak zdołał wtargnąć do mieszkania Wojciechowskiej, bo przecież tylko o to mu chodziło. Ania nie ma pojęcia, że Kris wcale się nią nie interesuje, a jedynie chce rozpracować taktykę Marty, której przypadła sprawa zajęcia się mafią, gdzie chłopak się udziela. Co z tego wyniknie? Dowiemy się wkrótce.

M jak miłość. Kinga i Piotrek po tragedii, która na nich spadnie, wyjadą do Grabiny! Będzie wielka impreza u Mostowiaków
Najnowsze