M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Kinga i Piotrek w końcu nie zapomną o żadnym dziecku! Rodzina Zduńskich w komplecie - ZDJĘCIA

2023-07-05 11:19

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Zduńscy wybiorą się do Grabiny, aby w rodzinnym gronie świętować powrót Piotrka (Marcin Mroczek) do zdrowia. Tyle, że tym razem wreszcie nie zapomną o żadnym z 4 swoich dzieci - Lence (Olga Cybińska), Miśku (Aleksander Bożyk), a także bliźniaczkach - Zuzi (Marcelina Kempka) i Emilce (Julia Kempka), co wcześniej dość często im się zdarzało. Ale w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej będzie inaczej, bo i powód będzie zupełnie innej wagi! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Rodzinne wakacje Zduńskich w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Dzieci Kingi i Piotrka w komplecie

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Kinga i Piotrek ponownie wybiorą się z dziećmi do Grabiny, a więc do miejsca, gdzie wszystko się zacznie. Zdradzamy, że właśnie w siedlisku Budzyńskich dojdzie do zawału serca Zduńskiego, którego organizm w końcu nie wytrzyma tak prędkiego tempa życia. Wówczas to osamotniona Kinga będzie drżeć o życie męża, gdyż Zduńscy wcześniej zdążą zostawić dzieci pod opieką Barbary (Teresa Lipowska) i Marysi (Małgorzata Pieńkowska) tyle, że już wtedy nie będą one w komplecie. Podobnie jak przy wcześniejszej wizycie Kingi i Piotrka w siedlisku Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek), gdy przyjechali wyłącznie z Lenką i Miśkiem czy wizycie Zduńskich na Wigilii u Mostowiaków w specjalnym odcinku "M jak miłość", gdzie dotarli wyłącznie z synem, gdyż damska część rodziny się rozchorowała!

Jednak w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Zduńscy udadzą się na wycieczkę już w pełnym składzie. Zatem tuż obok Kingi i Piotrka pojawi się już 4 ich dzieci - Lenka, Misiek oraz bliźniaczki Emilka i Zuzia dokładnie tak samo jak w czasie imprezy powitalnej Zduńskiego, gdy ten w końcu wróci do domu po ataku serca. Wówczas najbliżsi i przyjaciele z kancelarii wyprawią mu niezwykłą niespodziankę, ale zabraknie na niej sporej części rodziny Mostowiaków. Ale po powrocie Piotrka do zdrowia w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej wszystko się nadrobi, gdyż Zduńscy zjawią się w Grabinie, gdzie już będzie czekało na nich rodzinne ognisko!

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach oprócz całego klanu rodziny Zduńskich w ognisku udział wezmą również przedstawiciele Mostowiaków z Barbarą na czele! Poza tym, nie zabraknie również Marysi, a nawet Marty (Dominika Ostałowska)! I trudno się dziwić, gdyż nie będzie to przecież byle jakie ognisko, gdyż w trakcie niego wszyscy będą świętować powrót Piotrka do zdrowia. A co więcej, wiele wskazuje na to, że po zawale Zduński w końcu weźmie sobie słowa lekarza do serca i zadba o wypoczynek, który w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej zacznie spędzać z ukochaną żoną i wszystkimi dziećmi właśnie w malowniczej i spokojnej Grabinie!

M jak miłość. Kinga i Piotrek po tragedii, która na nich spadnie, wyjadą do Grabiny! Będzie wielka impreza u Mostowiaków
Najnowsze