M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Przełomowe zmiany w Grabinie! Kleryk Grzegorz zajmie miejsce księdza?!

2023-06-26 10:54

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach nastąpią zaskakujące zmiany w parafii w Grabinie! Kleryk Grzegorz (Paweł Janyst) po odbyciu praktyk w rodzimej wsi Mostowiaków, tak się tam zadomowi, że zostanie na dłużej! W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Grzegorz zostanie księdzem i zastąpi uwielbianego miejscowego duchownego (Maciej Damięcki)? Wiele wskazuje na to, że wujek Ali (Alicja Ostolska) zniknie jak jego siostrzenica i ustąpi miejsca innym! Skąd to przypuszczenie? Koniecznie poznajcie szczegóły!

Rewolucja w parafii w Grabinie w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Kleryk Grzegorz za miejscowego proboszcza?!

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach wiele zmieni się w parafii w Grabinie, którą od lat zarządzał miejscowy proboszcz. W malowniczej wsi swoje praktyki odbędzie kleryk Grzegorz. Ten sam, który udzielił fikcyjnego ślubu Kasi (Paulina Lasota ) i śmiertelnie choremu Jakubowi (Krzysztof Kwiatkowski) na żądanie Anety (Ilona Janyst), jak również ten, który padł ofiarą siostry Stawskiej, Justyny (Magdalena Wieczorek), gdy ponownie zjawił się klinice i znów zaczął prześladować go pech. Przypomnijmy, że kleryk najpierw trafił pod skrzydła Chodakowskiej ze złamaną ręką, a następnie o kulach, ale w przychodni doprowadził do kolejnych wypadków. Jednak w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej do Grzegorza w końcu uśmiechnie się szczęście!

To już pewne, że w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach wątek kleryka Grzegorza zostanie rozbudowany i nie skończy się jedynie na praktykach w Grabinie! Ilona Janyst, prywatnie żona serialowego duchownego, a więc Pawła Janysta, w wywiadzie dla portalu swiatseriali.interia.pl zdradziła, iż jej druga połówka zostanie w obsadzie "M jak miłość" na dłużej, ale nie z nią! Wszystko przez to, że wątek kleryka Grzegorza przeniesie się do wsi Mostowiaków, gdzie duchowny sprawdzi się aż za dobrze!

- Wszystko wskazuje na to, że Paweł, już nie jako kleryk, ale ksiądz Grzegorz, zostanie w serialu na dłużej, bo jego wątek się rozbudowuje. Zagraliśmy razem kilka scen, dalej nasze historie nie za bardzo będą się splatały, ale cieszę się, że gramy w jednym serialu - przyznała Ilona Janyst we wspomnianej rozmowie.

Zatem wiele wskazuje na to, że w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach w parafii w Grabinie dojdzie do przełomowych zmian i miejsce proboszcza zajmie młody ksiądz Grzegorz! A uwielbiany miejscowy proboszcz usunie się w cień, podobnie jak jego siostrzenica Ala, której również nie oglądamy już od dłuższego czasu w "Naszym Zielonym Sadzie". Bardzo możliwe, że w nowym sezonie "M jak miłość" po po przerwie wakacyjnej los Wrońskiej podzieli jej wujek, który ustąpi miejsca młodszym...

M jak miłość. Mąż Ilony Janyst w obsadzie! Pechowy kleryk zbliży się do Anety
Najnowsze

Materiał sponsorowany