M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1732: Nowy ksiądz w Grabinie. Proboszcz nie będzie miał pojęcia z jaką przypadłością zmaga się kleryk Piotr - ZDJĘCIA

2023-04-27 8:54

Przełomowe zmiany w "M jak miłość" nastąpią na plebanii w Grabinie! Po raz pierwszy w historii miejscowy ksiądz proboszcz (Maciej Damięcki) nie będzie musiał sam prowadzić parafii. W 1732 odcinku "M jak miłość" okaże się, że kuria wyznaczyła do pomocy księdzu młodego kleryka Piotra (Paweł Janyst), tego samego, który w klinice udzielał fikcyjnego ślubu Kasi (Paulina Lasota) i Jakubowi (Krzysztof Kwiatkowski). Z wątkiem kleryka będzie związana komiczna przypadłość młodego kapłana, o której proboszcz nie będzie miał pojęcia. Zobacz WIDEO z tych scen z "Kulis serialu M jak miłośc".

"M jak miłość" odcinek 1732 - wtorek, 16.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Kleryk Piotr w 1732 odcinku "M jak miłość" znów trafi do kliniki, w której pracują Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel), Kasia i Jerzy Argasiński (Karol Strasburger) i tym razem zostanie pacjentem Chodakowskiej. To kolejne spotkanie lekarki z sympatycznym duchownym, którego cudem sprowadziła, żeby udzielił ślubu Kasi i Jakubowi. Mimo, że nie miał do tego uprawnień! Ale na jednej wizycie w klinice się nie skończy.

Paweł Janyst, który prywatnie jest mężem Ilony Janyst, na stałe dołączy do obsady "M jak miłość", a losy kleryka będą ściśle powiązane z Anetą. Już w 1732 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że młodego księdza prześladuje niesamowity pech, ciągle przydarzają mu się różne dziwne, często niebezpieczne zdarzenia. Właśnie przez to będzie wymagał pomocy Anety! Ale żona Olka na tej znajomości też skorzysta. Zacznie bowiem przechodzić ciężki czas w swojej karierze, więc kleryk otoczy Anetę... modlitwą.

Podczas spotkania kleryka z Anetą w 1732 odcinku "M jak miłość" Piotr wspomni, że kuria skierowała go na praktyki do parafii proboszcza z Grabiny. A to oznacza, że w rodzinnej wsi Mostowiaków po raz pierwszy w historii pojawi się drugi ksiądz, do pomocy miejscowemu kapłanowi. Tak przynajmniej donosi portal światseriali.interia.pl, który podaje, że Aneta zapyta Piotrka o jego karierę w kościele i usłyszy, że odtąd zadba o parafian w Grabinie i Lipnicy.

- Proszę trzymać za mnie kciuki! - poprosi kleryk lekarkę. - Trzymam kciuki za parafian - zaśmieje się Aneta, która zorientuje się, że z pechem Piotra nie ma żartów.

Proboszcz z Grabiny w 1732 odcinku "M jak miłość" jeszcze nie będzie wiedział kogo przyjmuje pod swój dach, jakim niesamowitym pechowcem jest kleryk Piotr. Zapewne wyniknie z tego dużo komicznych sytuacji.

M jak miłość. Mąż Ilony Janyst w obsadzie! Pechowy kleryk zbliży się do Anety
Listen on Spreaker.
Najnowsze