M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Oprawca Basi spadnie na cztery łapy! Wszystko dzięki grubej kasie tatusia Sowińskiego - ZDJĘCIA

W 1735 odcinku "M jak miłość" niedoszły gwałciciel Basi (Gabriela Raczyńska) wywinie się sprawiedliwości! Za wszystkim będą stały wielkie pieniądze tatusia Sowińskiego (Konrad Jałowiec) i zapewne liczne koneksje. W dodatku Filip (Kacper Zalewski) zacznie córkę Pawła (Rafał Mroczek) nachodzić ! Czy zdemoralizowani tatuś i syn Sowińscy w "M jak miłość" dopiero pokażą, co potrafią po wakacjach? Zobacz GALERIĘ nowych ZDJĘĆ!

Gwałciciel Filip wywinie się od kary i zacznie nękać Basię! Wszystko załatwi tatuś

W "M jak miłość" po wakacjach 2023 Filip stanie przed wymiarem sprawiedliwości. Ale tej nie stanie się zadość bo młodociany przestępca wywinie się od więzienia! Paweł dostanie ataku wściekłości na sali sądowej, a niedługo później jego córkę zacznie nachodzić gwałciciel!

W pierwszym po wakacjach odcinku "M jak miłość" Paweł obieca France (Dominika Kachlik), że nie urządzi na rozprawie młodego Sowińskiego awantury. Ale nie złamie przysięgę, bo Filip wyjdzie na wolność! Jednak to, co się stanie potem dopiero zjeży wszystkim włos na głowie!

Jak cytuje swiatseriali.interia.pl Basia z Jaśkiem (Stanisław Dusza) będą czekali na wieści z sądu i kiedy usłyszą dzwonek do drzwi, będą przekonani, że to Paweł. Ale mocno będą zaskoczeni!

- Otwarte! - krzyknie nastolatka.

- Ja otworzę - rzuci Jasiek.

Chwilę później w 1735 odcinku "M jak miłość" Jasiek wręczy swojej ukochanej bukiet kwiatów.

- Leżał na wycieraczce...

- Dla mnie? To chyba pomyłka... - zdziwi się Basia.

- Czekaj. Tu jest jakaś kartka! - zauważy Jasiek.  Basia przeczyta na głos: "Przepraszam za wszystko. Filip Sowiński"

- Przepraszam?! Ja mu dam "przepraszam"! Bezczelny!!! - wścieknie się Jasiek, który spróbuje wybiec z mieszkania za Sowińskim.

- Zostań, daj spokój - powstrzyma ukochanego Basia.

Ostatecznie w 1735 odcinku "M jak miłość" Paweł wróci z sądu i nastolatkowie usłyszą, co tam się tak naprawdę wydarzyło.

- A ty dlaczego nic nie mówisz? Jak było w sądzie? Myślałam, że się odezwiesz, zadzwonisz... - zapyta ojca Basia.

- Chciałem, ale... Nie wiedziałem, jak ci to powiedzieć. Gad się wykręcił, dostał wyrok w zawieszeniu... - wyzna Zduński. - Przykro mi... 

- Wiem, że liczyłeś na więcej, ale... może tak miało być? Może po tym wszystkim on też coś zrozumiał? - Basia przez chwilę uwierzy, że areszt i sprawa karna czegoś nauczyły Filipa.

- No proszę cię! Jedyne, co zrozumiał to to, że dzięki pieniądzom tatusia zawsze spadnie na cztery łapy! - orzeknie Paweł.

Czy Zduński będzie miał rację i Sowińscy dopiero pokażą, co potrafią w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach?

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Tragedia Magdy. Straci dwóch ukochanych mężczyzn i córkę

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze

Materiał sponsorowany