M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Ojciec Nadii to znany bohater innego serialowego hitu! To dlatego nigdy nie przyjedzie po córkę?

Ojciec Nadii w "M jak miłość" to postać tajemnicza i długo wyczekiwana. Aktualnie nie wiadomo na pewno, czy żyje, a sprzeczne informacje na ten temat dotrą do Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) zaraz po wakacjach 2023. Prawda jednak okaże się taka, że jeniec wojenny wydostanie się na wolność i wszyscy będą się zastanawiali, czy wróci po Nadię (Mira Fareniuk). Zdradzamy: w roli ojca Nadii zobaczymy gwiazdora innego serialowego hitu! Czy zabierze córkę Budzyńskim? Jest poważna przeszkoda! Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Ojca Nadii zagra gwiazdor innego serialowego hitu! Zdradzamy, czy zabierze Magdzie córkę!

Ojciec Nadii w "M jak miłość" to ostatni człowiek z jej rodziny, który będzie mógł wrócić po córkę. Podczas wojny na Ukrainie przeszedł przez piekło - był więziony w koszmarnych warunkach i długo i wciąż nie będzie pewności, czy w ogóle przeżył. Zaraz po wakacjach Magda i Andrzej najpierw dostaną tragiczną wiadomość o jego śmierci, a później okaże się, że jednak przeżył... Tymczasem okazuje się, że aktor, który zagra ojca Nadii to ważna postać z innego serialowego hitu!

Michaił Pszeniczny znany jest fanom seriali z roli w "Na dobre i na złe". W Leśnej Górze jego bohater Artiom grał byłego narzeczonego Oleny (Tetiana Malkova), która związała się z Michałem (Mateusz Janicki). Artiom to także postać tajemnicza - Artiom na wojnie stracił pamięć, ale jego matka nastawała, aby wrócił do ukochanej i się z nią ożenił, tak jak obiecał. Czy z "M jak miłość" również zniknie równie szybko, jak się pojawi?

Artiom pojawił się po raz ostatni w finale sezonu - w 886 odcinku "Na dobre i na złe". Jednak możliwe jest, że jeszcze wróci, a Olena to jego wybierze na męża. W "M jak miłość" Pszeniczny pojawi się na pewno, ale czy zabierze córkę do domu?

Biorąc pod uwagę osobiste plany aktora wszystko jest możliwe. Może "wpaść" na chwilę do Magdy i Andrzeja i zabrać córkę do domu. Może też pokazać się wszystkim, że żyje, ale być w takim stanie, że nie da rady zaopiekować się córką. Wówczas Magda i Andrzej na stałe dostaliby szansę wychowania Nadii. Jak będzie przekonamy się zaraz po wakacjach 2023. 

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Rozwód Izy i Marcina zakończy wreszcie męki Chodakowskiego! Mikołaj Roznerski ujawnił co ich czeka

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze