M jak miłość po wakacjach. Nowa twarz Basi w 1669 odcinku! Fałszywa Ania przeciągnie ją na swoją stronę? - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach. Nowa twarz Basi w 1669 odcinku! Fałszywa Ania przeciągnie ją na swoją stronę? - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Nowa twarz Basi w 1669 odcinku! Fałszywa Ania przeciągnie ją na swoją stronę? - ZDJĘCIA

2022-08-20 21:53

W 1669 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Basia (Gabriela Raczyńska) odsłoni nową twarz! Metamorfoza, jaką przejdzie córka Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek), która nie będzie już słodką, niewinną blondynką, to będzie dzieło Ani (Gabriela Świerczyńska). Kuzynki, a kiedyś najbliższe przyjaciółki znów połączy silna więź, ale w 1669 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Ani nie można ufać. Odegra przed Basią przedstawienie, żeby ta uwierzyła, że nie jest już wredną, wyrachowaną nastolatką, która świadomie krzywdzi bliskich, manipuluje każdym jak chce. Basia zmieni się z blondynki z brunetkę, a Ania przeciągnie ją na swoją stronę. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1669 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1669 po wakacjach - wtorek, 13.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Metamorfoza Basi w 1669 odcinku "M jak miłość" po wakacjach będzie związana z tym, co czeka córkę Pawła kiedy Ania znów uzna ją za swoją przyjaciółkę! Kuzynki pogodzą się, Basia z chłopakiem Jaśkiem (Stanisław Dusza) i byłym ukochanym Ani, Damianem (Olivier Proctor) znów będą tworzyli paczkę, ale to tylko pozory. Tak jak i zapewnienia Ani o tym, że się zmieniła. To wszystko w 1669 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu będzie tylko gra Wojciechowskiej, która posłuży się sprytną manipulacją, bo nadal będzie chora z nienawiści i zazdrości o Basię! Przecież dopiero co chciała jej odbić Jaśka, a intrygę ukartowała razem z nową przyjaciółką, Zuzą (Amelia Zawadzka).

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Wredna Ania odegra przed Andrzejem niezłą scenę! Pogodzi się z Magdą?

M jak miłość. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022

Przemiana Basi w 1669 odcinku "M jak miłość" pod wpływem Ani

W nowym sezonie "M jak miłość" zepsuta do szpiku kości Zuza wciąż będzie miała zły wpływ na Anię, która opanuje do perfekcji sztukę odgrywania grzecznej nastolatki. Dlatego w 1669 odcinku "M jak miłość" Basia uwierzy, że Ania zrozumiała jak bardzo była podła i teraz się zmieni swoje zachowanie. Nie przewidzi jednak jednego, że stanie się dla fałszywej Ani taką samą ofiarą, jaką ona jest dla wrednej, wyrachowanej Zuzy. Basia pod wpływem Ani zmieni kolor włosów na czarny, a do tego w 1669 odcinku "M jak miłość" będzie gotowa zrobić wszystko, żeby odzyskać jej przyjaźń. Choć to wcale nie córka Pawła zawiniła.

Sprawdź też: M jak miłość. Szokująca przemiana Gabrieli Raczyńskiej powala! Tak Basia Zduńska, córka Pawła, zmieniała się w serialu - ZDJĘCIA

Basia w 1669 odcinku "M jak miłość" po zmianie koloru włosów wpadnie w zasadzkę Ani

Zdjęcia z 1669 odcinka "M jak miłość" po wakacjach dowodzą, że Ania będzie udawała przemianę także przed Damianem. Boleśnie skrzywdziła chłopaka, z którym zerwała, bo zakochała się w nauczycielu Adamie Wareckim (Wojciech Świeściak). Damian pozbierał się jakoś po ich rozstaniu, znalazł nową dziewczynę, Igę (Agata Sandomierska), ale od 1669 odcinka "M jak miłość" Ania znów będzie mącić mu w głowie. Tak jak Basi, która po metamorfozie przejdzie na stronę Ani, nieświadoma tego jak wielką krzywdę może jej wyrządzić okrutna kuzynka!

Najnowsze