M jak miłość po wakacjach. Nieśpielak aresztowany w 1667 odcinku! Beknie za przekręt z budową kliniki!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach. Nieśpielak aresztowany w 1667 odcinku! Beknie za przekręt z budową kliniki!

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Nieśpielak aresztowany w 1667 odcinku! Beknie za przekręt z budową kliniki!

2022-09-06 21:06

W 1667 odcinku "M jak miłość" po wakacjach nastąpi koniec Nieśpielaka (Zbigniew Suszyński)! Przekręt profesora z budową kliniki w Grabinie, łapówki, próby zniszczenia sadów, wycinki drzew z lasu i parku wyjdą wreszcie na jaw. Dojdzie nawet do aresztowania, a wieść o tym lotem błyskawicy w 1667 odcinku "M jak miłość" dotrze do Zofii Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska). To właśnie sołtys Grabiny i Lipnicy przekaże Rogowskim, że budowa kliniki została wstrzymana, że Nieśpielak ma poważne kłopoty po tym jak policja zatrzyma wójta. Poznaj szczegóły co się wydarzy dalej na początku nowego sezonu "M jak miłość" i zobacz ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1667 po wakacjach - wtorek, 6.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Profesor Nieśpielak w 1667 odcinku "M jak miłość" po wakacjach będzie skończony w Grabinie! Budowa jego kliniki okulistycznej, która miała za sobą pociągnąć dewastację przyrody, sadów, lasu i otuliny parku krajobrazowego, utknie z kolei w martwym punkcie! Wieść o wstrzymaniu inwestycji w związku z przekrętem jakiego dopuścił się Nieśpielak, który przekupił wójta Lipnicy (Dariusz Błażejewski), za duże pieniądze na kościół chciał przeciągnąć na swoją stronę miejscowego księdza (Maciej Damięcki), rozniesie się po wsi niemal natychmiast.

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Ula odkryje w 1667 odcinku jak ojciec zdobył majątek! Jakubczyk siedział w więzieniu, bo okradł milionera? - ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN 1666 odcinka po wakacjach. Tragedia u Izy i Marcina, Aleksandra okradziona! Zaręczyny Kasi i Jakuba

Aresztowanie po przekręcie Nieśpielaka w 1667 odcinku "M jak miłość"

Sołtys Kisielowa w 1667 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu, czyli najlepiej poinformowana mieszkanka Grabiny, a zarazem największa przeciwniczka Nieśpielaka, która rozpoczęła z nim otwartą wojnę w obronie sadów i lasów we wsi, jako pierwsza usłyszy o aresztowaniu w związku z budową kliniki. Do akcji wkroczy policja, która w 1667 odcinku "M jak miłość" zatrzyma miejscowego wójta, skonfliktowanego z Kisielową. Wyjdą na jaw bowiem szczegóły przekrętu Nieśpielaka. Wójt zostanie aresztowany i oskarżony o wzięcie łapówki w zamian za zgodę na inwestycję profesora, która może mieć niekorzystny wpływ na Grabinę!

Sprawdź też: Grał Łukasza w M jak miłość i zniknął! Franciszek Przybylski zmienił się nie do poznania, ale nie zapomniał o Mostowiakach – ZDJĘCIA

Koniec Nieśpielaka w 1667 odcinku "M jak miłość". Dlaczego nie pójdzie siedzieć?

Koniec Nieśpielaka w 1667 odcinku "M jak miłość" będzie zarazem wielkim zwycięstwem Kisielowej, która radosną nowinę ogłosi Rogowskim, gdy nagle wpatruje do domu Mostowiaków. Po tym co Marysia (Małgorzata Pieńkowska)i Artur (Robert Moskwa) usłyszą od Kisielowej, odetchną z ulgą. Ale profesor krętacz nie trafi za kratki tak jak wójt! Postarają się o tym prawnicy Nieśpielaka, który mimo "przeciwności" postanowi wprowadzić awaryjny plan, żeby budowa klinki znów ruszyła pełną parą.

Czy mu się uda? To się wyjaśni wkrótce. Z kolei Marysia w 1667 odcinku "M jak miłość" też załatwi Nieśpielaka, kiedy przejrzy jego zamiary i nie zgodzi się na sprzedaż ziemi po zmarłym Lucjanie (śp. Witold Pyrkosz), czyli działki sąsiadującej z inwestycją profesora, która dzieli go od sadów, lasów i otuliny parku. Te właśnie tereny w nowym sezonie "M jak miłość" zechce przejąć Nieśpielak pod budowę, nie zważając na cenę, jaką miałby za nie zapłacić.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze