M jak miłość po wakacjach. Mostowiakowie uratowani jednym ruchem! Ojciec Lilki wywiezie ją z całą rodziną do Kanady

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach. Mostowiakowie uratowani jednym ruchem! Ojciec Lilki wywiezie ją z całą rodziną do Kanady

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Mostowiakowie uratowani jednym ruchem! Ojciec Lilki wywiezie ją z całą rodziną do Kanady

Sensacja w "M jak miłość"! Mostowiakowie mogą zostać uratowani przez zgubnym wpływem zdradzieckiej Lilki (Monika Mielnicka)! Ojciec żony Mateusza (Krystian Domagała) złoży niezwykłą propozycję i najpewniej wywiezie wszystkich Banachów z Grabiny! Kiedy w ostatnim sezonie "M jak miłość" Lilka wróciła do domu Barbara (Teresa Lipowska) natychmiast zaczęła się zamartwiać o los Mateusza. Z kolei on nie przestał żony kochać i też zmierza już z rejsu wokół Afryki do domu... Okazuje się jednak, że jest dla rodziny nadzieja! Mostowiak już nigdy w życiu nie zobaczymy swojej niewiernej żony?

Mostowiakowie w "M jak miłość" uratowani! Mateusz już nigdy nie zobaczy Lilki?

W "M jak miłość" pokazała się wielka szansa dla Mostowiaków! Według doniesień portalu swiatseriali.interia.pl ojciec (Tomasz Sobczak) Lilki złoży pewną propozycję, która może uratować Mateusza przed wpływem zdradzieckiej żony! Co więcej, tym jednym ruchem cała rodzina Banachów może zniknąć na zawsze z serialu. Jak do tego dojdzie? 

Skruszony ojciec Lilki zaproponuje raj w "M jak miłość"

Myślę, że najrozsądniej będzie, jeśli zabiorę Lilkę do siebie, do Kanady - Jacek złoży ofertę Krystynie (Dorota Chotecka). - Albo, jeśli wolisz... przyjedźcie wszyscy. Załatwię ci pracę, Kamil pójdzie do szkoły, złapie język... We wszystkim wam pomogę - doda ojciec Lilki. 

W nowym sezonie "M jak miłość" od tej jednej decyzji matki Lilki, Krystyny zależeć będzie tak naprawdę los Mostowiaków! Gdyby Banachowa się zgodziła, Barbara mogłaby odetchnąć z ulgą, że jej ukochanemu wnukowi Mateuszowi już "włos z głowy nie spadnie"!  

Czytaj także: M jak miłość. Hanka zginęła w kartonach, a teraz Małgorzata Kożuchowska wraca w zupełnie innej roli. Porusza wątek Mostowiaków!

-Ale... jak to wszyscy? Boże, Jacek, zaskoczyłeś mnie... - Krystyna będzie się wahać w "M jak miłość" po wakacjach.

- Uważam, że to najlepsze rozwiązanie... dla całej rodziny - Kotowski będzie dawną kochankę namawiał.

Tylko jeden człowiek może zatrzymać Banachów w Grabinie!

Po tych słowach w kuchni Banachowej w "M jak miłość" zapadnie jednak niezręczna cisza. Okazuje się, że będzie świadek tej rozmowy, zdecydowanie temu przeciwny! Kto taki?

- A ja... Ja uważam, że wprost przeciwnie! - zaprotestuje przysłuchujący się rozmowie zakochany w Krystynie komendant Staszek (Sławomir Holland). 

Czy Banachowa podejmie jednak decyzję o emigracji w "M jak miłość"? Czy zabierze ze sobą córkę Lilkę? Los Mostowiaków w rękach Krystyny! 

Zobacz też: Kamil z M jak miłość o strasznej chorobie. Marcin Bosak musi się leczyć przez zepsute jedzenie! Przeszedł operację wycięcia guza, a teraz usłyszał taką diagnozę - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze