M jak miłość po wakacjach. Marysia zawalczy o Lilkę. Przerażające wieści o żonie Mateusza wstrząsną Rogowską

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość po wakacjach. Marysia zawalczy o Lilkę. Przerażające wieści o żonie Mateusza wstrząsną Rogowską

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Marysia zawalczy o Lilkę. Przerażające wieści o żonie Mateusza wstrząsną Rogowską

W "M jak miłość" nieoceniona Marysia (Małgorzata Pieńkowska) wpadnie na pomysł, jak pomóc zagubionej w życiu Lilce (Monika Mielnicka). Jak pamiętamy żona okrutnie skrzywdziła Mateusza (Krystian Domagała) i pełna wiary w swoją atrakcyjność wyfrunęła w świat z bogatym kochankiem Ethanem (Paweł Roman). Skończyło się to tragicznie. Załamany Mateusz zniknął i dopiero po wielu miesiącach zadzwonił do Barbary (Teresa Lipowska) z informacją, że żyje i zaciągnął się na statek. Jego zdradziecka żona wróciła pod koniec ostatniego sezonu "M jak miłość" "z podkulonym ogonem", bo kochaś okazał się brutalem i w dodatku wymienił ją na nowszy model. W "M jak miłość" po wakacjach Marysia spróbuje pomóc Banachównie, ale na drodze do tych planów stanie ważny dla Lilki mężczyzna! Jak to się wszystko skończy dla Mostowiaków?

"M jak miłość" po wakacjach. Marysia zaciągnie Lilkę na terapię? Ktoś ważny stanie jej na drodze!

Sensacyjne doniesienia z nowego sezonu "M jak miłość"! Marysia w nowym sezonie postanowi pomóc żonie Mateusz pozbierać się po aferze z milionerem i krzywdzie, jaką wyrządziła Mostowiakom. To trzeba mieć serce Rogowskiej, żeby nie tylko wybaczyć, ale jeszcze podać pomocną dłoń. Niestety, ważny dla Lilki mężczyzna postanowi jej w tym przeszkodzić! Co się wydarzy w Grabinie po wakacjach?

Dawna miłość znów zacznie dręczyć Marysię

Marysia w "M jak miłość" zaangażuje się w pomoc dla Lilki dzięki swojemu dawnemu ukochanemu. Jacek Kotowski znów zacznie męczyć Rogowską, tym razem, że czuje się bezradny jako ojciec i nie wie, co ma robić. I wtedy Marysia wpadnie na najlepszy możliwy pomysł! Czy jej się uda zaciągnąć zdradziecką żonę Mateusza na terapię?

Zobacz też: Gwiazda M jak miłość miała wypadek! Co się stało Idze Krefft? Wyglądało groźnie - ZDJĘCIA

Jak podał portal swiatseriali.interia.pl ojciec Lilki w "M jak miłość" pojawi się ponownie w domu Rogowskich, co zresztą nie przypadnie do gustu Arturowi (Robert Moskwa). Ale przyjdzie w sprawie córki, więc Marysia zgodzi się udzielić rad zagubionemu ojcu. 

- Nie wiem, co robić, jak Lilce pomóc, jak do niej dotrzeć... Lilka mnie unika, nie chce ze mną rozmawiać, nie odbiera moich telefonów... - zacznie narzekania Kotowski w nowym odcinku "M jak miłość". .

- Próbuj do skutku i nie daj się odepchnąć. Lilka, ona naprawdę bardzo cię potrzebuje, nawet jeśli z pozoru wydaje się inaczej... I musisz ten jej dystans jakoś przełamać... - Marysia jak zawsze okaże bezmiar empatii. - Teraz ważne jest dla niej każde wsparcie... Twoje, Krysi, nie wiem... może warto namówić ją na terapię? - Rogowska wpadnie wreszcie na genialny pomysł. W końcu dorastanie w domu pełnym przemocy jako córka byłej prostytutki nie było najlepszym wzorcem dla Lilki. I co na to powie załamany Kotowski?

Lilka w "M jak miłość" trafi na terapię?

- Bardzo chciałbym, i też o tym myślałem, ale jestem pewien, że Lilka nawet nie będzie chciała o tym słyszeć... - zaprotestuje ojciec Lilki. 

Czy Marysia dopnie swego i jednak namówi niewierną żonę Mateusza na terapię? To być może jedyny sposób, aby ta dziewczyna już nigdy nikogo nie skrzywdziła...

Nie przegap: Niesamowite wieści z planu Stulecia Winnych! Ałbena Grabowska zdradza, że na 5 sezon trzeba będzie dłużej poczekać, ale warto!

M jak miłość. 20-letnia Ala wychodzi za mąż?! Gwiazda serialu pozuje w sukni ślubnej
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze