Gwiazda M jak miłość miała wypadek! Co się stało Idze Krefft? Wyglądało groźnie - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Gwiazda M jak miłość miała wypadek! Co się stało Idze Krefft? Wyglądało groźnie - ZDJĘCIA

M jak miłość

Gwiazda M jak miłość miała wypadek! Co się stało Idze Krefft? Wyglądało groźnie - ZDJĘCIA

Ula z "M jak miłość" miała wypadek! Gwiazda pokazała, co jej się stało na swoim profilu na Instagramie i to się mogło źle skończyć! Iga Krefft najadła się publicznie wstydu, bo w trakcie upadku miała na sobie bardzo krótką sukienkę. Co się stało Uli z "M jak miłość"? Ostatnio gwiazda informowała fanów, że nie czuje się najlepiej, a na planie serialu już nie pojawia się od dawna. Czy wróci do serialu po wakacjach? Zobacz co się stało Krefft w GALERII ZDJĘĆ!

Ula z "M jak miłość" miała wypadek! Czy Iga Krefft wróci na plan serialu?

Iga Krefft gra w "M jak miłość" od dziecka. Do domu Mostowiaków trafiła razem z Natalką, z którą zaprzyjaźniła się w domu dziecka i Marek z Hanką podjęli decyzję, że adoptują obie przyjaciółki. Ula jest jedną z najbardziej lubianych postaci, a że życie jej nie pieści, wszyscy wypatrują, jak poradzi sobie z kolejnymi wyzwaniami od losu. Również grająca Ulę Iga Krefft jest pilnie śledzona przez fanów i każde wydarzenie w jej życiu szeroko komentowane. Co się przydarzyło Krefft - zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

Ula zniknie z "M jak miłość"?

Gwiazda "M jak miłość" już od miesięcy nie pojawiała się na planie i fani zaczęli się martwić, że ich ulubiona bohaterka odejdzie z serialu. Na razie wiadomo, że żona Bartka pojawi się w nowym sezonie, ale nie jest pewne na jak długo! Czy wypadek Krefft będzie miał wpływ na jej pracę na planie serialu?  

Nie przegap: Tak teraz wygląda Patrycja z Przyjaciółek! Co się stało z włosami Joanny Liszowskiej? – ZDJĘCIA

Iga Krefft pokazała na swoim profilu na Instagramie ZDJĘCIE nóg i opisała je w wymowny sposób. - No i jednak glebłam - napisała gwiazda "M jak miłość. - Te tracki to jednak za luźne...

Na szczęście skończyło się tylko na wstydzie

Okazuje się, że Ula z "M jak miłość" runęła jak długa w środku dnia na ulicy! W dodatku gwiazda najadła się przy tym wstydu, bo krótka sukienka odsłoniła jej w niekontrolowany sposób trochę za dużo. - Ubrałam dziś krótką kieckę, więc jak glebłam to był niezły widok - dopisała Krefft na innym ZDJĘCIU z zawstydzoną miną

Na szczęście nie stało się nic poważnego i obyło się bez wizyty w szpitalu. Na razie nie wiadomo, kiedy Ula znów pojawi się na planie w Grabinie.  

Zobacz koniecznie: Gwiazdy "Barw szczęścia" wróciły na plan! Nie tylko Stawicki zaskoczy wszystkich - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. 20-letnia Ala wychodzi za mąż?! Gwiazda serialu pozuje w sukni ślubnej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze