M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Marcin wróci do Izy?! Zapadła szokująca decyzja

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wielka wolta w małżeństwie Chodakowskich? Na razie wszystko zapowiada rozwód Marcina (Mikołaj Roznerski) i Izy (Adriana Kalska), a ona tuli się na ZDJĘCIACH z planu do kochanka Radka (Philippe Tłokiński). Ale nie takie cuda już widzieliśmy w "M jak miłość". To różni serial od rzeczywistości, że znacznie częściej wydarza się coś, co wywraca wszystko do góry nogami. Czy Marcin wybaczy Izie zdradę i choćby dla dobra dzieci małżonkowie do siebie wrócą? Jest spore grono osób, które dokładnie tego sobie życzy! Sprawdź co już wiemy!

M jak miłość. Marcin wybaczy Izie zdradę? 

Iza w "M jak miłość" w ostatnim sezonie zdradziła męża z Radkiem. Wszystkim aż dech zaparło, bo zrobiła to na naszych oczach, a i Marcin zobaczył zbyt wiele. Chodakowscy szykują się do rozwodu, Roznerski ogłosił ich koniec w ostatnich "Kulisach M jak miłość" przed wakacjami. Na ZDJĘCIACH z planu sagi rodu Mostowiaków Roznerski i Kalska pokazują się w sądzie, więć wszystko nam mówi, ta wielka miłość się właśnie tak fatalnie się skończy. Ale może tych wszystkich zapowiedziach czeka nas wielka wolta?

Gwiazdy "M jak miłość", Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska  przez kilka lat byli też parą w życiu prywatnym. Niestety, półtora roku temu ich drogi się rozeszły, co wyraźnie ma wpływ na ich serialowe role małżonków Chodakowskich. Ale nie wszyscy zgadzają się na taki koniec!

Kiedy zapytaliśmy fanów "M jak miłość" na naszym profilu superseriale.se.pl na Facebook-u z którą aktorką Roznerski najbardziej się Wam podoba, odpowiedź była jednoznaczna! A wybór był niełatwy, bo bok Kalskiej pojawiły się: wielka miłość Marcina i mama Szymka (Staś Szczypiński), Kasia (Agnieszka Sienkiewicz), dawna Eryka z "M jak miłość", Marta Juras, z którą Roznerski ma syna Antka i Małgorzata Socha, z którą zagra w nowej komedii romantycznej Polsatu. Ponad 50 osób nie wyobraża już sobie u jego boku innej partnerki, niż serialowa Iza. 

Adriana Kalska, czyli Iza😊

- Iza i Kasia

- Adrianna Kalska

- Adriana

- Iza

- Iza

- Iza

- Iza...

- Serialowa Iza

- Chyba jednak Adriana Kalska. 😜

Na drugim miejscu znalazła się Marta Juras, z którą Roznerski po latach waśni znacznie się zbliżył, co gwiazdy "M jak miłość" jasno pokazują na Instagramie. 

- Marta Juras😘

- Marta Juras to piękna i skromna aktorka. Najlepiej pasowała do Roznerskiego

- Marta Juras

Wśród komentarzy fanów Marcina z "M jak miłość" padło też stwierdzenie, że: - Teraz to pasuje Małgorzata Socha:)

Czy wielka sympatia widzów do Kalskiej, której nie zmieniła nawet zdrada serialowej Izy, wpłynie na bieg historii małżeństwa Chodakowskich w "M jak miłość"? Dzieci Izy i Marcina nie wyobrażają sobie życia bez mamy i taty, więc może dla ich dobra rodzice znajdą sposób na wybaczenie i wspólne życie? Ale tego dowiemy się dopiero po wakacjach 2023.

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Paweł w obliczu śmierci złoży Magdzie niezwykłą przysięgę. Tak blisko już dawno nie byli - ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze