M jak miłość

Gwiazdy M jak miłość znowu razem? To co się dzieje między Mikołajem Roznerskim a Martą Juras na Instagramie daje wiele do myślenia! - ZDJĘCIA

Gwiazdy "M jak miłość" są znowu bliżej! Marta Juras i Mikołaj Roznerski przez długi czas w życiu prywatnym byli parą. Owocem tej miłości jest 11-letni syn Antek, którego aktorzy jednak wychowują oddzielnie, bo dawno temu ich drogi się rozeszły. Ale chyba nie da się już ukryć, że ostatnio znów coś łączy Marcina i Erykę z "M jak miłość"! Zobacz, jak ze sobą rozmawiają na Instagramie, to daje do myślenia... Przypominamy historię ich miłości w GALERII ZDJĘĆ!

Gwiazdy M jak miłość znowu blisko? Roznerski i Juras już tego nie ukrywają

Na oficjalnym profilu Marcina z "M jak miłość" na Instagramie pojawił się nowy filmik, w którym Roznerski jest gwiazdą. Tym razem aktor chciał podziękować bardzo fanom za to, że wspierają go tak licznie. Istotnie, fanpage Roznerskiego ma już 600 tysięcy followersów i jest co świętować. Tym razem gwiazdor "M jak miłość" zdecydował się wykonać dla swoich fanów specjalny układ taneczny, który zresztą wzbudził śmiech jego nowej serialowej partnerki, Michaliny Sosny.

Jednak nie o Kamę z "M jak miłość" chodzi tym razem. Pod postem pojawiła się szybko dawna partnerka i matka syna Roznerskiego, Marta Juras. Jak pamiętamy w serialu Juras grała Erykę. której miłość do Marcina szczęścia nie przyniosła. W życiu prywatnym przez długi czas nie utrzymywali żadnych relacji, a jedynie dzielili się opieką nad dzieckiem. Roznerski już zdążył związać się z Adrianą Kalską, z którą też się rozstał, a w serialu czeka grane przez nie małżeństwo Chodakowskich rozwód. Co się dzieje teraz między nim a\ dawną miłością Martą Juras? 

- Ekipo❤️Dziekuję ,że jesteście ❤️ Dajcie znac w komentarzach jakch wiecej tresści chcielibyście na moim IG 🥳Pięknego dnia ❤️🤪 - napisał Roznerski na swoim profilu na Instagramie pod filmem dziękczynnym dla fanów. 

- Żadnego synka !❤️ - napisała szybko swoje życzenie Marta Juras. 

- Dlatego teraz bede wiecej Ciebie umieszczał na inst ❤️😜 - odpowiedział aktorce dawny kochanek

- pamiętaj o mojej okładce 😂 - odpisała tajemniczo Juras. 

Jest wysoce prawdopodobne, że Roznerskiego i Juras połączyły na nowo jakieś wspólne projekty zawodowe. Stąd może mowa o "okładce" w wypowiedzi serialowej Eryki. Na zawsze łączy ich syn Antek.... Jaka naprawdę relacja łączy teraz dawnych kochanków dowiemy się niebawem.     

Nie przegap: Mocny start M jak miłość! Andrzej i Magda będą mieli dziecko! Nowe wieści po wakacjach wywrócą życie Budzyńskich do góry nogami 

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Najnowsze