M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Lilka nie wróci?! Monika Mielnicka zrezygnowała z roli w serialu?

2023-06-25 19:54

Lilka (Monika Mielnicka) nie pojawi się w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2023? Rola byłej żony Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała) została widocznie okrojona. Scenarzyści zadecydowali o przeniesieniu jej wątku do Warszawy, gdzie oprócz akcji z zastraszaniem przez kochanka Ethana (Paweł Roman), Lilka nie wystąpiła w wielu scenach. Dodatkowo Monika Mielnicka zawsze podczas trwania wakacji i kręcenia odcinków do nowego sezonu "M jak miłość", pokazywała kulisy z planu, a teraz milczy na temat serialu. To koniec Lilki?

Lilka nie wróci w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach? 

Kiedyś Lilka odkrywała dużą rolę w życiu Mostowiaków, a jej wątek małżeństwa i miłości z Mateuszem był chętnie śledzony przez widzów. Niestety Lilka wyjechała na jakiś czas do Australii, gdzie doszło do rozstania z młodym Mostowiakiem, a potem zarówno Krystian Domagała, jak i Monika Mielnicka zniknęli z serialu. W minionym sezonie "M jak miłość" oboje wrócili, ale nie dało się ukryć, że Mateusz zachowuje się dziwnie, nie chciał znać żony i do pogodzenia się nie doszło. Lilka zaczęła pracę w bistro, a potem u Chodakowskich, ale jej rola w serialu została znacznie okrojona. Oprócz strzelaniny w knajpce Kingi (Katarzyna Cichopek), gdzie Ethan wparował z bronią i chciał skrzywdzić dziewczynę, tak naprawdę nic wokół jej osoby się nie działo. 

Mateusz wyjechał, co doradzała mu sama Barbara (Teresa Lipowska), by nie groziło mu niebezpieczeństwo ze strony Ethana, a Lilka nadal zajmowała się pracą jako opiekunka Boryska (Tymon Szkopek). Scenarzyści okroili jej wątek właściwie do minimum. jedynie czasem dziewczyna zamieniła kilka zdań z Anetą (Ilona Janyst) i jakoś nie zapowiada się, żeby jej rola w serialu była tak duża jak kiedyś. 

Monika Mielnicka nie pokazuje nagrań do "M jak miłość". Nie pojawi się w serialu?

Nie da się ukryć, że Monika Mielnicka chociaż jest aktywna na Instagramie, dzieli się z obserwatorami wieloma rzeczami, o roli w "M jak miłość" nie wspomina. Kiedyś pokazywała kulisy kręcenia scen, także podczas wakacji, kiedy to powstają nowe odcinki nadchodzącego sezonu. Serialowa Lilka nie uczestniczy w nagraniach lub po prostu ich nie pokazuje, aczkolwiek wydaje się, że gdyby aktorka faktycznie nagrywała swoje sceny do serialu, pewnie dałaby o tym znać. 

Mało tego, Monika Mielnicka urządza Q&A, czyli pytania fanów i odpowiedzi aktorki. Chociaż padło wiele kwestii, żadna z nich nie dotyczyła serialu. Serialowa Lilka nie poruszyła nawet tego tematu, więc można spekulować, że albo nie pojawi się w kolejnym sezonie "M jak miłość", albo jej rola będzie znów okrojona. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze