M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Krysia po pogrzebie Wojtka tylko Magdzie wyzna największy sekret ich małżeństwa. To śmierć Marszałka ją do tego skłoni

2023-08-10 20:09

Dramatyczne wyznanie w "M jak miłość" po wakacjach. Krysia Filarska (Hanna Mikuć) zacznie powoli dochodzić do siebie po stracie ukochanego męża. Po śmierci Wojtka (śp. Emilian Kamiński) nic nie będzie takie samo, ale matka Kingi (Katarzyna Cichopek) musi żyć dalej i na nowo ułożyć sobie życie. Powoli zacznie wracać do normy, w czym pomogą jej bliscy. W 1737 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu, już po pogrzebie Wojtka, Krysia zbierze się w sobie i powierzy Magdzie (Anna Mucha) swój sekret. Budzyńska postara się wesprzeć wdowę jak umie, ale i ona chyba nie spodziewa się takich wyznań.

Krysia po pogrzebie Marszałka w 1737 odcinku "M jak miłość" zwierzy się tylko Magdzie

Krysi nie będzie łatwo po śmierci Marszałka. Była bardzo związana z mężem, który chociaż czasem szalony i nierozważny, kochał ją na zabój. To podwójnie mocno zaboli, kiedy wszystkich bliskich obejdzie informacja, że Wojtek nie żyje. Krysia załamie się, wyleje morze łez, ale przecież w głębi duszy będzie widziała, że ma dla kogo żyć. Kinga, Piotrek (Marcin Mroczek), Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Olga Cybińska), Zuzia (Marcelina Kempka) i Emilka (Julia Kempka), dostarczą jej powodów do zebrania sił. Dlatego też, wkrótce w "M jak miłość" seniorka poczuje się nieco lepiej i nawet dojdzie do wspominania Marszałka. Zwierzy się Magdzie z faktów na temat miłości do męża, o których wcześniej nie mówiła.

- Tato bardzo cię kochał, wiesz? - cytuje słowa Magdy portal światseriali.interia.pl. Budzyńska postara się nieco wesprzeć Krysię.

- Ja jego też. Był wielką miłością mojego życia - wyzna Filarska-Marszałek.

- Nie wiem, jak to możliwe. Taki wariat. Pamiętasz tego sylwestra, kiedy omal nie podpalił domu, bo chciał Miśkowi pokazać fajerwerki? - doda wdowa.

- Pamiętam. A jak klękał przed tobą w stroju rycerza? - kobiety będą czule wspominać zmarłego. 

Filarska w 1737 odcinku "M jak miłość" odsłoni przed Magdą tajemnicę małżeństwa z Wojtkiem

W "M jak miłość" po wakacjach Krysia będzie gotowa na rozmowę o zmarłym mężu, chociaż to wciąż sprawi wiele bólu. 

- Był jak dziecko. Nigdy nie dorósł i nigdy się nie zestarzał. Może też dlatego podświadomie wierzyłam, że nigdy nie odejdzie - powie matka Kingi i tym samym przyzna, że podświadomie wypierała możliwość, że Wojtek od niej odejdzie. Nie chciała wierzyć, że taki moment w ogóle nastąpi. Zwierzy się Magdzie, że za nic nie była gotowa na taki zwrot akcji. Przy Deszczowej zapanuje wielki smutek i żal, ale bliscy wesprą się w trudnej chwili, by Krysia nie czuła się samotna. 

M jak miłość. Zmiany u Zduńskich po żałobie! To ona zamiast Krysi Filarskiej zajmie się dziećmi Kingi i Piotrka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze