M jak miłość po wakacjach. Julia zażąda od Andrzeja rozwodu z Magdą! Powie jej, że urodzi dziecko Budzyńskiego?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach. Julia zażąda od Andrzeja rozwodu z Magdą! Powie jej, że urodzi dziecko Budzyńskiego?

M jak miłość po wakacjach. Julia zażąda od Andrzeja rozwodu z Magdą! Powie jej, że urodzi dziecko Budzyńskiego?

2022-06-25 11:24

Blady strach w "M jak miłość" po wakacjach padnie na Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), bo ciężarna Julia Malicka (Marta Chodorowska) przedstawi mu swoje żądania! Kochanka męża Magdy (Anna Mucha) rozkaże mu, żeby powiedział jej o ciąży, o tym, że będą mieli dziecko i tym samym przyznał się do zdrady. Bo inaczej ona to zrobi! Na początku nowego sezonu "M jak miłość" Julia będzie miała tylko jeden cel - doprowadzić do rozwodu Budzyńskich. Wspólniczką w tych niecnych planach będzie jej przyjaciółka Sylwia (Hanna Turnau). Czy Andrzej ugnie się pod wpływem żądań Julii? Poznaj szczegóły!

Czy Magda i Andrzej w "M jak miłość" po wakacjach rozwiodą się przez Julię?

Ciąża Julii w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach będzie zagrożona! Kochanka Andrzeja trafi do szpitala, gdzie razem z Budzyńskim usłyszą straszną diagnozę. Mąż Magdy otoczy Julię opieką, nie odstąpi jej nawet na krok.Wyniki badań DNA potwierdzą bowiem, że to będzie jego dziecko. Ale to Malickiej nie wystarczy. Świadomość, że może poronić, że straci dziecko Andrzeja i w ten sposób jedyną okazję, żeby go mieć tylko dla siebie popchnie Julię do desperackich działań. Stanie się przy tym nieobliczalna i jeszcze bardziej niebezpieczna.

W "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej nie będzie jednak działała sama, to przyjaciółka Sylwia zacznie ją napuszczać, żeby raz na zawsze pozbyła się Magdy. W grę będzie wchodził tylko rozwód. - Dziecko powinno mieć oboje rodziców! - powie Julii Sylwia i tym samym nakłoni ją, żeby walczyła o Andrzeja i pokonała rywalkę jedyną bronią jaką ma.

Początek nowego sezonu "M jak miłość" wyjaśni także, że Julia nie odważyła się spotkać z Magdą i powiedzieć jej o dziecku. Jak podaje swiatseriali.interia.pl Malicka zwierzy się też Sylwii, że Andrzej także nie przyznał się żonie do zdrady, a do tego brnie w jakieś pokrętne wyjaśnienia, a Magda na razie o niczym nie wie! Przyjaciółka Julii uzna, że najwyższa pora, by żona Budzyńskiego poznała prawdę.

Nie przegap: Wyrzucona z M jak miłość Barbara Kurdej-Szatan wraca w nowej roli w serialu! Wiemy, kogo teraz zagra

Sprawdź też: M jak miłość. Patrycja wystawi Łukasza i wskoczy w objęcia Argasińskiego?! Namiętne sceny na planie po rozwodzie Argasińskich - ZDJĘCIA

Czy to Julia w "M jak miłość" po wakacjach powie Magdzie o zdradzie Andrzeja i dziecku?

To pod jej wpływem Malicka w "M jak miłość" po wakacjach 2022 zażąda od Andrzeja, żeby wreszcie powiedział Magdę o tym, że będzie miał z nią dziecko. Uprzedzi go, że jeśli tego nie zrobi, to ona spotka się z Magdą. Cel Julii będzie tylko jeden, doprowadzić do rozpadu małżeństwa Budzyńskich. Bo Magda na pewno wniesie pozew o rozwód, nie wybaczy Andrzejowi zdrady, kłamstw i dziecka z kochanką. Ich koniec będzie szansą dla Julii, żeby stworzyć z Budzyńskim pełną rodzinę dla ich dziecka. Jednego Julia nie przewidzi, że choć Magda odejdzie od Andrzeja, to on nie zgodzi się na rozwód.

M jak miłość. Tak Magda dowie się o zdradzie Andrzeja! Julia straci dziecko Budzyńskiego w nowym sezonie?
Najnowsze