M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Ewa Kalinowska przeżyje napad zabójcy i znów zacznie się szarogęsić w przychodni Rogowskich. Te ZDJĘCIA nie kłamią

Zdjęcia z planu "M jak miłość" nie kłamią - podstępna Ewa Kalinowska (Ann Kerth) wróci do gry! Na początku nowego sezonu rozegrają się koszmarne sceny z udziałem wspólniczki Artura (Robert Moskwa). Ewa będzie umierała ze strachu i słusznie, bo zapoluje na nią zabójca! Ale jak widać na ZDJĘCIACH z planu "M jak miłość" Kalinowska znów uniknie sprawiedliwości i zacznie się rządzić z podłym uśmieszkiem w przychodni Rogowskich. Sprawdź, co już wiemy!

M jak miłość. Ewa Kalinowska przeżyje atak zabójcy i znów zacznie dokuczać Marysi? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

W "M jak miłość" po wakacjach 2023 nad Ewą zawisną "czarne chmury". Pełna poczucia winy za śmierć dziecka doktor Kalinowska zacznie umierać ze strachu. Nie bez powodu - straszne sms-y z pogróżkami i śledzenie jej we własnym domu, zbudują odpowiednie napięcie. Wiemy już, że to sąsiad Rogowskich, Daniel - którego córkę Zosię Ewa zabiła przez skandaliczne niedbalstwo - będzie żądny zemsty. Ale ona z tego wszystkiego się wygrzebie, przeżyje i znów będzie rządziła w przychodni w Lipnicy!   

Tak to wygląda na najnowszych ZDJĘCIACH z planu "M jak miłość". Ewa Kalinowska znów dumnie się uśmiecha w lekarskim fartuchu i nic jej nie grozi! Jak ujdą jej płazem wszystkie skandale i zbrodnia?

Na pewno w "M jak miłość" po wakacjach Kalinowska weźmie Artura "pod włos". Opowie mu o swoim nieudanym małżeństwie, poczuciu winy z powodu śmierci dziecka i strachu przed prześladowcą. Czy to Rogowski [poda wspólniczce pomocną dłoń i wyciągnie ją z tarapatów?

Możliwe też, że Daniel ostatecznie odpuści i zrezygnuje z zabójstwa Kalinowskiej. O tym, że się waha mówił w "Kulisach M jak miłość" grający go Paweł Prokopczuk. - Ewa ma się czego bać... Bo Daniel... Walczy w nim dobra natura i zła natura i nie wiadomo, co zrobi - ostrzegł aktor.  

Czy Daniel odda strzał w kierunku Ewy, czy też zrezygnuje, pewne jest, że ona wyjdzie z tego wszystkiego cało! Czy znów zacznie dręczyć Marysię (Małgorzata Pieńkowska)? Przekonamy się zaraz po wakacjach 2023.

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Rozwód Izy i Marcina zakończy wreszcie męki Chodakowskiego! Mikołaj Roznerski ujawnił co ich czeka

M jak miłość. Przeszłość Ewy Kalinowskiej znów ją dopadnie! Śmierć córki Daniela doprowadzi do tragedii w ostatnim odcinku
Najnowsze