M jak miłość po wakacjach. Duże zmiany w ekipie Basi i Ani! Zbuntowana Wojciechowska namiesza w życiu córki Zduńskiego

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach. Duże zmiany w ekipie Basi i Ani! Zbuntowana Wojciechowska namiesza w życiu córki Zduńskiego

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Duże zmiany w ekipie Basi i Ani! Zbuntowana Wojciechowska namiesza w życiu córki Zduńskiego

2022-08-07 15:03

Nowy sezon „M jak miłość” przyniesie spore zmiany w młodej ekipie Basi (Gabriela Raczyńska), Ani (Gabriela Świerczyńska), Jaśka (Stanisław Dusza) oraz Damiana (Oliver Proctor). Przyjaźń nastolatków została wystawiona na próbę przez córkę Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), bo zbuntowała się i zaczęła robić koszmarne głupoty. Córka Zduńskiego (Rafał Mroczek) starała się ratować kuzynkę, ale z marnym skutkiem. W nowym sezonie „M jak miłość” nastąpi przełom, bo nowe zdjęcie na Instagramie serialu dowodzi, że jest szansa na wieli powrót przyjaźni. Ania się nawróci czy raczej odwrotnie? Ściągnie towarzystwo na złą drogę?

Nowy sezon „M jak miłość” przyniesie zmiany w ekipie Ani i Basi. Będzie zdziwienie!

Kolejne odcinki „M jak miłość” okażą się sporym zwrotem akcji w życiu córki Zduńskiego. Basia pokłóciła się z kuzynką jeszcze w zeszłym sezonie „M jak miłość”, kiedy Wojciechowska zwariowała i stała się wredna i bezczelna. Zakolegowała się z podejrzaną koleżanką Zuzą (Amelia Zawadzka), która tylko podkręcała jej niebezpieczne pomysły. I tak właśnie afera z Wareckim (Wojciech Świeściak) przybrała na sile, a Marta (Dominika Ostałowska) i Andrzej nie poznawali własnego dziecka.

Zbuntowana Ania odwróciła się od przyjaciół, zerwała ze swoim chłopakiem Damianem, który nie bardzo umiał się z tym pogodzić. Wygląda na to, że w nowych odcinkach „M jak miłość” po wakacjach ekipa pogodzi się i znów będzie razem! Na to wskazuje zdjęcie na profilu „M jak miłość” na Instagramie, gdzie Basia, Damian, Ania i Jasiek pozują razem, uśmiechnięci.

Sprawdź też: Barwy szczęścia. Oliwka przerywa pracę i ucieka z planu! To przez kłamstwa Kajtka dziewczyna nie wytrzymała napiętej atmosfery? - ZDJĘCIA

Ania sprowadzi przyjaciół na złą drogę w „M jak miłość” po wakacjach?

Na zdjęciu widać, że Basia w nowych odcinkach „M jak miłość” przejdzie dużą metamorfozę. Zazwyczaj dziewczyna prezentowała się w blond włosach, a za dawnych czasów wolała jednak „luźniejszy” styl, a teraz ubiera się bardziej kobieco. Teraz Basia pojawi się w „M jak miłość” w ciemnych włosach! Czyżby to oznaczało, że Ania przekona ekipę do zbuntowanego stylu życia?

Metamorfozy Ani i Basi w kolejnych odcinkach "M jak miłość". Zaszaleją!

Wojciechowska też zaczęła eksperymenty z włosami, a potem dała popalić każdemu naokoło. Zmiana fryzury Basi i nowy styl mogą świadczyć o tym, że jednak da się „wciągnąć” w towarzystwo kuzynki i zaczną się problemy. Zduński ufa córce na tyle, że pozwolił jej nawet zamieszkać samemu w mieszkaniu obok niego i Franki (Dominika Kachlik). Nie wiadomo co będzie, kiedy Basia się zbuntuje. Póki co wydaje się, że przyjaciele się pogodzą w „M jak miłość” po wakacjach 2022, a na to liczyło wielu widzów.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Żmuda Trzebiatowska nie zagra już Sikorki?! Dostała główną rolę u konkurencji

Na występ gwiazdora M jak miłość przyszły 2 osoby! A i tak Marcin Mroczek jest zadowolony
Najnowsze