M jak miłość, odcinek 1641: Ania wyśledzi Wareckiego z kochanką! Będzie chciała się jej pozbyć? - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1641: Ania wyśledzi Wareckiego z kochanką! Będzie chciała się jej pozbyć? - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1641: Ania wyśledzi Wareckiego z kochanką! Będzie chciała się jej pozbyć? - ZDJĘCIA

W 1641 odcinku "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) wyśledzi w internecie, że jej ukochany Adam Warecki (Wojciech Świeściak) ma kochankę! Do takiego wniosku dojdzie nastolatka widząc wspólne szczęśliwe zdjęcia nauczyciela z piękną dziewczyną w otoczeniu znajomych. Ponieważ Adam i jego koleżanka będą umawiać się w mediach społecznościowych na "ciąg dalszy", Ania postanowi ich śledzić. I to, co zobaczy da jej pewność, że Warecki i piękna nieznajoma są kochankami! I chora z miłości do byłego nauczyciela 16-latka w 1641 odcinku "M jak miłość" zrobi coś, co doprowadzi do wielkiej tragedii! Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ śledztwo Ani i kobietę, z którą spotka się Warecki!

"M jak miłość" odcinek 1641 - poniedziałek, 28.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1641 odcinku "M jak miłość" obsesja Ani na punkcie Wareckiego sięgnie zenitu. 16-latka długie godziny będzie spędzała na śledzeniu w internecie tego, co robi jej były wychowawca. Niestety Ania trafi na ZDJĘCIA nowej kobiety w jego otoczeniu i szybko dojdzie do wniosku, że to jego kochanka!

Para wprawdzie nie będzie pokazywała żadnych pikantnych ZDJĘĆ w 1641 odcinku "M jak miłość" , ale Ani wystarczy, ze w mediach społecznościowych będą szczęśliwi w otoczeniu przyjaciół. W dodatku Warecki i kobieta, którą nastolatka uzna za kochankę, umówią się publicznie na kolejne spotkanie!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1642: Iza załatwi szefa Marcina. Wciągnie też Kisielową w szpiegowską akcję - ZDJĘCIA

Ania w 1641 odcinku "M jak miłość" wyśledzi miejsce kolejnej randki Wareckiego i okłamując wszystkich, pojedzie ich śledzić. Niestety, czułe objęcia Adama i pięknej kobiety - zobacz w GALERII ZDJĘĆ - nie spodobają się Ani i kiedy para się rozstanie, podąży za Wareckim. Czy już wtedy będzie miała w głowie chory pomysł, jak go odzyskać? 

W dramatycznej scenie w 1641 odcinku "M jak miłość" Ania schowa się za samochodem i obserwując Wareckiego z kochanką będzie okłamywała matkę, ze jest w domu u ojca. Wcześniej oszuka Magdę, mówiąc jej, że wy6biera się na naukę hiszpańskiego. W finale Ania naćpa się psychotropami i u progu nauczyciela straci przytomność.

Do czego jeszcze okaże się zdolna Ania w "M jak miłość", aby odzyskać dla siebie ukochanego? Powiemy się śledząc wątek od 1641 odcinka serialu. 

Nie przegap: 16-letnia gwiazda M jak miłość przerywa milczenie w sprawie stanu zdrowia. Gabriela Świerczyńska wylądowała pod opieką specjalisty - ZDJĘCIA

M jak miłość. Obrzydliwy ojciec Jaśka zamieni życie Franki w koszmar. Paweł zostanie oszukany
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze