M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Bartek wróci do Grabiny, ale nie sam. Przywiezie ze sobą Janka? - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" szykuje się wielki powrót po wakacjach! Bez Uli (Iga Krefft) przyjedzie do Grabiny Bartek (Arkadiusz Smoleński) i wygląda na to, że znajdzie tam nową miłość. Ale prawdziwa sensacja być może czai się w osobie towarzysza, którego Lisiecki ściągnie na plan. Kiedy na oficjalnym profilu Arkadiusza Smoleńskiego pojawiły się jego ZDJĘCIA w towarzystwie Janka (Thomas Kollarik) z "M jak miłość" gruchnęła wieść o powrocie tego uwielbianego bohatera, Czy tak się stanie?| Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. To Bartek ściągnie Janka do Grabiny? Szykują się wielkie powroty! 

Kiedyś Bartek i Janek w "M jak miłość" byli śmiertelnymi wrogami. Chodziło o Ulę, w której kochali się obaj, a ona nawet po ślubie nie umiała się zdecydować. Ostatecznie Lisieckim zaczęło się układać, a Janek otworzył się na miłość Soni (Barbara Wypych). W międzyczasie jednak znów wszystko się pozmieniało - para policjantów uciekła przed mafią z Grabiny, a Ula wybrała wolność w Australii, więc Bartek wróci sam. Może teraz zaprzyjaźniłby się z Jankiem?

O tym, że Janek się znalazł na planie i to w towarzystwie gwiazd "M jak miłość" pisaliśmy jako pierwsi. Może to oznaczać, że Morawski naprawdę wróci do Grabiny i zacznie robić porządki na komisariacie w Lipnicy. Czy tak się stanie? 

Bartek w nowym sezonie "M jak miłość" znajdzie sobie nową miłość i wygląda na to, że szybko zapomni o Uli. Tyle, że jego nowa wybranka to podstępna Ola (Justyna Karlowska), która czyha na Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski), więc nie wiadomo, czy coś dobrego z tego wyniknie. Fani seriali nie wyobrażają sobie Janka z nikim innym, jak z Sonią, więc gdyby on naprawdę wrócił twórcy musieliby "stanąć na głowie", aby ścignąć Barbarę Wypych. Czy tak się stanie? Przekonamy się w TVP2 zaraz po wakacjach 2023! 

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Po żałobie u Zduńskich nastąpią duże zmiany. To ona zamiast Krysi Filarskiej zajmie się dziećmi Kingi i Piotrka - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość po wakacjach. Bartek po rozstaniu z Ulą będzie z Olą! To już oficjalne
Najnowsze