M jak miłość po wakacjach 2021. Majka siedziała w więzieniu? Zduńscy nie będą mieli pojęcia, kogo wpuszczają pod swój dach!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2021. Majka siedziała w więzieniu? Zduńscy nie będą mieli pojęcia, kogo wpuszczają pod swój dach!

M jak miłość po wakacjach 2021. Majka siedziała w więzieniu? Zduńscy nie będą mieli pojęcia, kogo wpuszczają pod swój dach!

2021-06-08 12:46

Majka w "M jak miłość" wróci po wakacjach 2021 i od razu ostro namiesza w życiu rodziny Zduńskich. Jak pisaliśmy jako pierwsi - dawna kochanka Pawła (Rafał Mroczek) po smutnym z nim rozstaniu, przeżyła coś strasznego, bo w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) pojawi się w opłakanym stanie. Bez domu, bez pracy, głodna i przerażona - taka będzie Majka (Laura Samojłowicz) w nowych odcinkach "M jak miłość". Zduńscy zaopiekują się kobietą, która kiedyś była bardzo ważna dla Pawła, a teraz znalazła się na życiowym zakręcie. Ale tak naprawdę wpuszczą pod swój dach i do biznesu zupełnie obcą osobę! Czy po wakacjach 20212 dowiemy się, że Majka siedziała w więzieniu?

"M jak miłość" po wakacjach 2021. Majka zadarła z prawem? Mroczna przeszłość kochanki Pawła może zagrozić Zduńskim

Majka w "M jak miłość" to była niewinna dziewczyna, która zakochała się w swoim pierwszym chłopaku podczas ich wspólnej działalności w "Oazie". Niewinna, szczera, młodziutka dziewczyna wybrała Pawła na mężczyznę swojego życia i długo żyła w przekonaniu, że będą razem aż do grobowej deski. Ale Zduński już wtedy był znacznie bardziej doświadczony w sprawach męsko-damskich i wcale nie aż tak przekonany, że to właśnie Majka jest kobietą jego życia.  Przeżywał wówczas uniesienia związane z Magdą (Anna Mucha) i to własnie z jej powodu jego dziewczyna odeszła z serialu. Co się z nią działo w międzyczasie?

Jak pisaliśmy TUTAJ - twórcy "M jak miłość" nie oszczędzili postaci Majki. Jej ponad 11-letnia nieobecność w serialu odbiła się cieniem na jej życiorysie, bo dorosła już kobieta wróci do życia Zduńskich w strasznym stanie! W bistro Kingi Majka spotka obecną narzeczoną Pawła, Frankę (Dominika Kachlik) i to ją własnie będzie błagać o coś do jedzenia. Jak wynika z doniesień z planu nowych odcinków "M jak miłość" Kinga i Piotrek (Marcin Mroczek) ruszą na pomoc Majce, zatrudnią ją w bistro jako kelnerkę i prawdopodobnie przez jakiś czas dadzą jej dach nad głową na Deszczowej. Czy jednak nie wpuszczą do siebie kobiety z wyrokiem na karku? 

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 3243: Dramatyczny finał walki Elizy i Jarka o dzieci. Ojciec Jarusia zabierze im syna - ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Powrót Majki. Była Pawła żebraczką. Łukasz skatowany przez Argasińskiego, a Patrycja w szpitalu
M jak miłość po wakacjach 2021. Majka (Laura Samojłowicz), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2021. Majka (Laura Samojłowicz), Franka (Dominika Kachlik)

Majka w nowych odcinkach "M jak miłość" wygląda na mocno czymś przerażoną! Oprócz upadku finansowego, który pozbawił dziewczynę poczucia bezpieczeństwa, widzimy dorosłą kobietę, która sprawia wrażenie, jakby stale przed kimś się ukrywała. Czy Majka po rozstaniu z Pawłem zadała się z mrocznymi typami, którzy ściągnęli ją na złą drogę?

Jeżeli faktycznie Majka w "M jak miłość" na swoim koncie ma także odsiadkę w więzieniu, Kinga i Piotrek Zduńscy po wakacjach 2021 będą mieli do czynienia tak naprawdę z obcą, za to mocno uwikłaną osobą. Złe towarzystwo to coś, czego najtrudniej się w życiu pozbyć... Czy Majka realnie zagrozi bezpieczeństwu rodziny Zduńskich?   

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2021. Tragedia u Budzyńskich! Ania pozbędzie się Magdy z zemsty za to, że odbiła jej chłopaka

M jak miłość po wakacjach 2021. Majka Chojnacka (Laura Samojłowicz)

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Majka Chojnacka (Laura Samojłowicz)
M jak miłość: Laura Samojłowicz (Majka)

i

Autor: AKPA
M jak miłość. Paweł (Rafał Mroczek), Majka (Laura Samojłowicz)

i

Autor: AKPA M jak miłość. Paweł (Rafał Mroczek), Majka (Laura Samojłowicz)
Najnowsze