M jak miłość po wakacjach 2021. Ala z nowym chłopakiem! Przy nim zapomni o Rafale, który jej nie chciał?

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Ala z nowym chłopakiem! Przy nim zapomni o Rafale, który jej nie chciał?

M jak miłość po wakacjach 2021. Ala z nowym chłopakiem! Przy nim zapomni o Rafale, który jej nie chciał?

2021-06-15 10:48

Ala (Alicja Ostolska) z "M jak miłość" długo upokarzała się przed Rafałem (Jakub Kucner), który nie bardzo interesował się względami młodszej koleżanki. Ala długo robiła z siebie głupią, prosiła się o uwagę i miłość. Przystojny policjant zawsze wybierał jednak towarzystwo Soni (Barbara Wypych). W "M jak miłość" po wakacjach 2021 widzowie zobaczą Alę u boku innego chłopaka! Przy nim zapomni o policjancie? Wyciekło zdjęcie, które wiele wyjaśnia. Nowy chłopak w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) może nieźle namieszać.

Nowa miłość Ali w "M jak miłość" po wakacjach 2021? Zapomni o Rafale?

Ala z "M jak miłość" od dawna miała w głowie tylko jednego mężczyznę. Policjant Rafał spodobał jej się tak bardzo, że nie wyobrażała sobie bez niego życia. Stadnicki traktował dziewczynę raczej jak młodszą siostrę, niż kandydatkę na kochankę, ale to jej nie zraziło. W poprzednim sezonie "M jak miłość" biegała za nim miesiącami prosząc się o uwagę i uczucie. Jeśli Rafał miał jednak wybór, o wiele bardziej wolał spędzać czas z Sonią, narzeczoną Janka (Tomas Kollarik). 

Ala nigdy nie godziła się z odrzuceniem, ale możliwe, że już niedługo wszystko się odmieni. W bistro Kingi pojawi się nowy kelner, a z planu "M jak miłość" wyciekło zdjęcie, które rozbudza wyobraźnię o dalszych losach Ali.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

Ale wpadka na planie M jak miłość! Rafał Mroczek chciał się pochwalić przyjacielem, ale niechcący zamknął go w garderobie! To też gwiazda serialu!

Wiadomo już, że w "M jak miłość" po wakacjach 2021 Ala będzie współpracowała z kelnerem Maćkiem (Mateusz Rumiński). Młody chłopak już wcześniej pojawiał się na planie "M jak miłość", ale teraz pozuje z Alą jak para dobrych znajomych. Będzie z tego coś więcej? Bardzo możliwe, bo dziewczyna chyba zrozumiała, że Rafał nigdy prawdziwie jej nie pokocha, chociaż wielokrotnie się o to starała. Stadnicki parę razy się zapomniał i dał nadzieję Ali, która potem szybko gasła. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3244: Rodzina Igora w szponach mordercy! Nie zdąży uratować Eli i Julki?

Trzeba przyznać, że wiekowo Maciek i Ala zdecydowanie bardziej do siebie pasują, niż sporo starszy Rafał i młodziutka dziewczyna. Nie wiadomo jednak czy między kelnerami bistro dojdzie do wybuchu namiętności. Ze zdjęcia umieszczonego przez aktorkę na Instagramie widać, że świetnie bawią się na planie. Możliwe, że będzie miało to przełożenie na ten wątek w "M jak miłość", a młodzi poczują do siebie coś więcej. Może właśnie wtedy Rafał poczuje się zazdrosny, ale niestety będzie już zbyt późno. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze