M jak miłość, odcinek 1581: Ala nie odpuści sobie Rafała! Zobaczy policjanta nago i posunie się jeszcze dalej, żeby z nim być

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1581: Ala nie odpuści sobie Rafała! Zobaczy policjanta nago i posunie się jeszcze dalej, żeby z nim być

M jak miłość, odcinek 1581: Ala nie odpuści sobie Rafała! Zobaczy policjanta nago i posunie się jeszcze dalej, żeby z nim być - ZDJĘCIA

2021-03-31 19:07

W 1581 odcinku "M jak miłość" Ala (Alicja Ostolska) z miłości do Rafała (Jakub Kucner) będzie gotowa na każde szaleństwo. Po ich ostatnim spotkaniu, pocałunku, którego Stadnicki szybko pożałował zakochana 19-latka zapowiedziała policjantowi, że nie musi się jej dłużej bać, bo nie zamierza się dłużej za nim uganiać. Dość szybko zmieni zdanie. Z okazji świąt w 1581 odcinku "M jak miłość" przyjedzie do Grabiny, żeby pogodzić się z Rafałem. Spróbuje go zmanipulować, żeby spędził z nią Wigilię. Zwłaszcza kiedy zobaczy go nago. Do tego wciągnie w swoją intrygę wujka księdza (Maciej Damięcki). Co będzie dalej w "M jak miłość" z Alą i Rafałem?

"M jak miłość" odcinek 1581 - poniedziałek, 12.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Czy w "M jak miłość" Ala i Rafał będą wreszcie razem? Siostrzenica księdza zakochała się w policjancie w Lipnicy, nie wiedząc kim naprawdę jest Rafał Stadnicki. Dopiero po jakimś czasie, kiedy Ala zupełnie straciła głowę dla Rafała, poznała całą prawdę o tym, że ojciec Stadnickiego zabił jej brata, także policjanta Roberta Wrońskiego (Filip Gurłacz). A Rafał zbliżył się do Ali, żeby otoczyć ją opieką, zagłuszyć wyrzuty sumienia, nieświadomy tego, że rozkocha ją w sobie do szaleństwa. Relacje między Alą i Rafałem w "M jak miłość" zawsze były skomplikowane, bo nastolatka postanowiła uwieść go za wszelką cenę. Nawet kiedy odkryła co go łączyło z jej zabitym bratem.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1581: Straszny wypadek w Grabinie! Barbara nie będzie wiedziała kogo wpuszcza do domu. Nowy sąsiad Mostowiaków ma sporo na sumieniu

Pierwszy pocałunek Ali i Rafała w 1579 odcinku "M jak miłość" będzie jasnym sygnałem, że Stadnicki też zaczyna coś czuć do dużo młodszej dziewczyny, która tak uparcie go podrywa. Tyle tylko, że policjant przestraszył się tego uczucia i odepchnął ją od siebie, żeby nie wchodzić w związek nie mają pewności, że to jest prawdziwa miłość. Ala postawi sprawę jasno - nie będzie dłużej narzucać się Rafałowi. Szybko jednak zmieni zdanie.

- Rafał już nie traktuje Ali jak młodszej siostry, którą się musi opiekować, ponieważ jego ojciec zabił kiedyś jej brata. To jest troszeczkę inna relacja. Rafał widzi, że brakowałoby mu Ali gdyby jej nie było w jego życiu. Przywiązał się do niej, ale boi się tego uczucia i tego, co mogłoby z tego wyniknąć. Rafał czuje się samotny po wyjeździe Soni i Janka. Przedtem nie miał czasu się koncentrować nad tym co będzie dalej. Dopiero to wszystko zaczyna do niego docierać... Rafał zaczyna to czuć. Te próby Ali, przebieranie się przez jego pancerz daje pozytywne efekty. Z drugiej strony to jego drugie ja odpycha Alę i mówi, że to nie jest to... - wyjaśnił Jakub Kucner w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość. Ala przy grobie Roberta oskarży Rafała, że chciał zaspokoić sumienie! Makabryczny wypadek

Nie przegap:M jak miłość, odcinek 1582: Marcin odnajdzie Izę i dzieci na ulicy! To potrząśnie Chodakowskim

W 1581 odcinku "M jak miłość" Ala przyjedzie do leśniczówki w Grabinie, gdzie Rafał będzie teraz mieszkał zupełnie sam, żeby się z nim pogodzić. Zastanie policjanta zupełnie nago, zaraz po wyjściu spod prysznica, tylko w ręczniku. Stadnicki będzie zaskoczony niespodziewaną wizytą 19-latki. - Myślałem, że nie chcesz mnie wiedzieć? - zapyta otwarcie. - Wręcz przeciwnie... Obejrzałabym cię chętnie z bliska... - szepnie uwodzicielsko Ala.

Ponieważ Rafał w 1581 odcinku "M jak miłość" odsunie się od niej, żeby nie prowokować jej jeszcze bardziej, Ala posunie się do sprytnej manipulacji. Zaprosi ukochanego na Wigilię, żeby nie spędzał tak wyjątkowego wieczoru zupełnie sam. Bez trudu namówi także wujka księdza, żeby Rafał był gościem na plebanii. Będzie gotowa na wszystko, żeby Rafał wreszcie jej uległ i sam zrobił krok do przodu. Jednak samotny Stadnicki w 1581 odcinku "M jak miłość" nie da się złapać w pułapkę Ali. Dla nastolatki to kolejny, bolesny cios od ukochanego.

- Ala nieustannie dąży do tego, żeby być z Rafałem. Chociaż ostatnio ma ciężkie dni. Rafał chyba zbyt dużo razy już ją wystawił. Ala nie czuje żadnych zahamować, żadnych granic.Czasami gubi ten swój honor, tą swoją dumę... Rafał zachowuje się totalnie nie fair wobec Ali. Chce się z nią spotykać tylko wtedy, kiedy mu się coś nie udaje. Ala wtedy jest cała w skowronkach. Może go pocieszyć, może się mu jakoś tam podlizać. A to nie powinno tak wyglądać. Bo jeżeli jest to miłość, to powinna być na co dzień, a nie tylko w gorsze dni Rafała - wyjaśniła Alicja Ostolska w "Kulisach serialu M jak miłość". 

Niestety w 1581 odcinku "M jak miłość" między Alą i Rafałem znów wszystko się skomplikuje. Dojdzie jednak do takiego momentu, w którym Ala zwierzy się ukochanemu ze swoich problemów, że straciła pracę kelnerki w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), zawaliła studia, a do tego nie będzie wiedziała jak powiedzieć o tym wszystkim wujkowi. Reakcja Stadnickiego w 1581 odcinku "M jak miłość" wyprowadzi jednak Alę z równowagi.

- Niepotrzebnie tu przyszłam, mogłam się domyślić, że będziesz mi stawiał te swoje umoralniające gadki!

Ostatecznie w 1581 odcinku "M jak miłość" Rafał okaże Ali swoje wsparcie kiedy ta zdecyduje się przyznać wujkowi jak bardzo jej życie się pogmatwało. I tym samym udowodni nastolatce, że naprawdę czuje do niej znacznie więcej niż przyjaźń. Minie jednak sporo czasu w "M jak miłość" nim Ala i Rafał będą razem.

M jak miłość odc. 1581. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1581. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)
M jak miłość odc. 1581. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1581. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)
M jak miłość odc. 1579. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1579. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze