M jak miłość po wakacjach 2020. Ula świadkiem koronnym!? Janek zmusi ją, żeby zeznawała przeciwko mafii Bartka?

2020-06-29 15:46 Ag
M jak miłość po wakacjach 2020. Ula świadkiem koronnym!? Janek zmusi ją, żeby zeznawała przeciwko mafii Bartka?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Ula świadkiem koronnym!? Janek zmusi ją, żeby zeznawała przeciwko mafii Bartka?

Ula (Iga Krefft) wróci do "M jak miłość" po wakacjach 2020, ale w najczarniejszych koszmarach nie spodziewa się tego, co ją czeka po tym jak uciekła z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) przed mafią aż do Australii. W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej to Janek (Tomas Kollarik) sprowadzi Ulę i jej męża do Grabiny. Dlaczego? Morawski jako miejscowy szef policji będzie chciał ostatecznie załatwić bandytów z mafii Bartka. A pomóc mu w tym będzie mogła tylko Ula... Oczywiście jeśli zgodzi się zeznawać przeciwko gangsterom i zostać świadkiem koronnym!

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

Powrót Uli do "M jak miłość" stanie się faktem w nowych odcinkach po wakacjach 2020. Iga Krefft nie tak dawno wspomniała na Instagramie, że niebawem znów dołączy do obsady "M jak miłość", a to oznacza, że Ula przyjedzie do Grabiny. Ponad pół roku temu razem z Bartkiem wyjechała do Australii do Marka (Kacper Kuszewski) i Ewy (Dominika Kluźniak), bo musieli uciekać przed mafią. W minionym sezonie "M jak miłość" młodzi Lisieccy dostali ostrzeżenie od Soni (Barbara Wypych), że dawni koledzy Bartka z mafii chcą go wrobić w jakieś przestępstwo, a prokuratura na pewno będzie szukała na niego jakiś haków.

Sprawdź też: Wielkie zmiany w M jak miłość. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2020 - ZDJĘCIA

Nowy sezon "M jak miłość" po wakacjach 2020 będzie wciąż nawiązywał do kryminalnej przeszłości Bartka, który zadarł z groźnymi bandytami. Przestępcy pokazali już na co ich stać kiedy spalili warsztat Bartka w Jonkowie. Nie wiadomo jednak kto dokładnie stał za pożarem. Kiedy doszło do tej tragedii nawet Ula nie wierzyła, że jej mąż jest niewinny...

Kumpla Bartka z mafii, która kradła, rabowała, porywała i zabijała ludzi w nowych odcinkach "M jak miłość" staną się celem Janka! Były narzeczony Uli, który zostanie komendantem policji w Lipnicy postanowi wsadzić wreszcie za kratki członków bandy Lisieckiego. Tyle tylko, że będzie potrzebował pomocy Bartka i Uli... Ich zeznań przeciwko bandziorom z przestępczego półświatka. 

M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga po odejściu Joasi zatrudni w bistro Lilkę i jej przyjaciółki! Sprowadzą na nią kłopoty

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Już w 1528 odcinku "M jak miłość" Janek uprzedzi Andrzejka (Tomasz Oświeciński), że jego młodszy brat i Ula mogą już wrócić do Polski, ale pod jednym warunkiem. Morawski będzie chciał, żeby Bartek złożył zeznania obciążającego niebezpiecznych gangsterów. To oczywiście wiąże się z niebezpieczeństwem jakie Bartek może znów ściągnąć na Ulę i swoją rodzinę. Chyba, że w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Janek planował ochronić Ulę i jej męża. Niewykluczone, że zostaną świadkami koronnymi.

Na pewno w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Ula, która omal nie zginęła z rąk byłego wspólnika ukochanego będzie chciała, żeby ten koszmar raz na zawsze się skończył!

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2020. Ula bez Bartka wróci z Australii. Ledwo ją poznają! Nie będzie taka sama

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

M jak miłość, odc. 1471. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1471. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
M jak miłość, odcinek 1471, Ula (Iga Krefft), Grzelak (Jakub Kornacki)
Autor: Artrama M jak miłość, odcinek 1471, Ula (Iga Krefft), Grzelak (Jakub Kornacki)
M jak miłość, odc. 1509. Ula (Iga Krefft), Sonia (Barbara Wypych
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1509. Ula (Iga Krefft), Sonia (Barbara Wypych
M jak miłość, odc. 1509. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Ula (Iga Krefft), Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1509. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Ula (Iga Krefft), Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość, odc. 1505. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Ula (Iga Krefft)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1505. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Ula (Iga Krefft)

Najnowsze