M jak miłość po wakacjach 2020. Michał pokaże swoją prawdziwą twarz! Nie przestanie okłamywać Joasi w sprawie Leszka

2020-06-01 13:07 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Michał pokaże swoją prawdziwą twarz! Nie przestanie okłamywać Joasi w sprawie Leszka
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Michał pokaże swoją prawdziwą twarz! Nie przestanie okłamywać Joasi w sprawie Leszka

Michał (Paweł Deląg) z "M jak miłość" okaże się niezłym draniem, a w nowych odcinkach po wakacjach 2020 nie przestanie okłamywać Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) w sprawie Leszka (Sławek Uniatowski)! Wojtek (Feliks Matecki), który zawsze kibicował pisarzowi będzie stał za nim murem, a Joasia... znów się da nabrać na czułe słówka! Sprawy skomplikuje ciąża, w którą zajdzie Asia już podczas pierwszego seksu z Michałem, ale i... powrót Leszka do "M jak miłość" w nowym sezonie! Co zrobi Joasia, kiedy cała prawda o kłamstwach Michała wyjdzie na jaw?

M jak miłość po wakacjach 2020. Michał będzie manipulował Joasią? Nie przestanie kłamać w sprawie Leszka!

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020 Michał nie będzie miał zamiaru przerwać ciągu kłamstw, które stworzył na wieść o śmierci Leszka. Nadal Joasia nie będzie miała pojęcia, że jej - być może największa - miłość nie żyje, nie pozna ostatnich słów ukochanego do niej... Co dostanie w zamian?

Michał nadal będzie chciał pokazać się Joasi z jak najlepszej strony. Będzie więc mnóstwo czułych słów, gestów, pomocy w bistro i przy Wojtku oraz pięknych planów na przyszłość. Jak wiemy, omamiona czułością pisarza Joasia w końcu mu uległa, a w kolejnych odcinkach "M jak miłość' zaraz po wakacjach 2020 dowiemy się, że natychmiast zaszła z nim w ciążę! W takim stanie będzie jeszcze łatwiejszym obiektem manipulacji...

M jak miłość po wakacjach 2020. Leszek przeżyje i trafi do szpitala! Cudem pokona śmierć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Po stronie Wojtka w "M jak miłość" nadal po wakacjach 2020 będzie stał murem Wojtek, który zawsze wolał pisarza na swojego "tatę". Nastolatek uznał, że Joasia przez Leszka cierpiała zbyt mocno, a poczciwy z pozoru sąsiad, daje jej wszystko, czego potrzebuje... Czy także Wojtkowi Michał nie ujawni całej prawdy?

Jednak złota passa Michała w "M jak miłość" skończy się po wakacjach 2020. Bo zdarzy się coś, czego pisarz zupełnie się nie spodziewa - Leszek jednak przeżyje górską wyprawę i wróci walczyć o ukochana! Co zrobi Joasia Michałowi w nowych odcinkach serialu, kiedy dowie się jak bardzo ja oszukał?

Super Raport 29 V (goście: Kukiz, Flisiak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze