M jak miłość po wakacjach 2020. Aneta i Olek pokazali jak będzie wyglądać ich małżeństwo po wyroku sądu! Pożałują ślubu?

2020-08-01 8:03 Ag
M jak miłość po wakacjach 2020. Aneta i Olek pokazali jak będzie wyglądać ich małżeństwo po wyroku sądu! Pożałują ślubu?
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Aneta i Olek pokazali jak będzie wyglądać ich małżeństwo po wyroku sądu! Pożałują ślubu?

Czy w "M jak miłość" po wakacjach 2020 Aneta (Ilona Janyst) i Olek (Maurycy Popiel) będą się musieli zmierzyć z nową rzeczywistością po wyroku sądu. Ich ślub w więzieniu był sprytną manipulacją Anety, która chciała w ten sposób ratować ukochanemu życie. Kiedy w 1523 odcinku "M jak miłość" sąd wyda wyrok, a Olek wyjdzie z więzienia, choć nie zostanie uniewinniony, czy Aneta stanie na wysokości zadania? Sprawdzi się w roli żony? Jak będzie wyglądało małżeństwo Chodakowskich w nowym sezonie "M jak miłość"?

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Aneta i Olek w "M jak miłość" po wakacjach 2020 nareszcie będą mogli sprawdzić czy naprawdę do siebie pasują, czy się szczerze kochają, a ich ślub nie był największą pomyłką w życiu. W 1523 odcinku "M jak miłość" proces Olka się skończy, a sąd skaże go na rok więzienia w zawieszeniu na dwa lata. A to oznacza, że Olek wyjdzie z więzienia, nie będzie dłużej siedział za kratkami za to, że zabił Artura Skalskiego.

Uratują go nowe zeznania Izy (Adriana Kalska), która wyjawi, że Artur przed śmiercią ją zgwałcił. Sąd w 1523 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2020 nie będzie miała żadnych wątpliwości, że Olek nie ponosi winy za morderstwo, a jedynie za nieudzielenie pomocy Skalskiemu. Co prawda Olek wróci do dawnego życia, do mieszkania, które dzielił z Anetą, ale o sielance w ich małżeństwie nie może być mowy.

Nie przegap: Artur wróci do M jak miłość! Iza i Marcin nigdy nie pozbędą się psychola w nowym sezonie po wakacjach 2020

Ilona Janyst na swoim Instagramie pokazała zdjęcie z planu "M jak miłość", na którym Aneta i Olek chwalą się obrączkami i wyglądają na naprawdę szczęśliwych, lecz to tylko pozory. Zaraz po wyjściu z więzienia Chodakowski  w "M jak miłość" po wakacjach 2020 zacznie drążyć temat przeszłości żony, zwłaszcza jej rodziny, której nigdy nie poznał. Nic nie będzie wiedział o rodzicach Anety i jej rodzeństwie.

Przeczytaj koniecznie: M jak miłość po wakacjach 2020. Matka Anety zagrozi jej małżeństwu? Teściowa Olka będzie jeszcze gorsza od żony!

Nieświadomy zagrożenia Olek w nowym sezonie "M jak miłość" wywoła wilka z lasu, bo niedługo potem zjawi się u nich nawiedzona teściowa. Matka Anety wkroczy do akcji w 1525 odcinku "M jak miłość" po wakacjach i będzie złem wcielonym. Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska) będzie także żywym dowodem na to po kim Aneta odziedziczyła wszystkie najgorsze cechy.

M jak miłość po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Olek wyjdzie z więzienia! Sąd go uniewinni

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Tajemnicza śmierć ojca Anety. Olek odkryje kłamstwo żony?

Rodzina Chodakowskich w "M jak miłość" jesienią 2020 się powiększy, ale to nie będą zmiany, na które Aneta i Olek czekali. Ona zacznie marzyć o dziecku, ale Chodakowski nie będzie gotowy na to, by zostać ojcem. Ciąża Anety w "M jak miłość" stanie się jednak faktem...

M jak miłość po wakacjach 2020. Hanna Śleszyńska (Iwona Kryńska)
Autor: MTL Maxfilm/ Facebook M jak miłość po wakacjach 2020. Hanna Śleszyńska (Iwona Kryńska)
M jak miłość po wakacjach 2020. Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Janyst), Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska) - matka Anety
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Janyst), Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska) - matka Anety