M jak miłość po wakacjach 2020. Agresywny Banach dopadnie Lilkę! Porwie ją i skrzywdzi tak jak Krystynę?

2020-08-10 7:19 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Agresywny Banach dopadnie Lilkę! Porwie ją i skrzywdzi tak jak Krystynę?
Autor: INSTAGRAM M jak miłość po wakacjach 2020. Agresywny Banach dopadnie Lilkę! Porwie ją i skrzywdzi tak jak Krystynę?

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Lilka (Monika Mielnicka) wyprowadzi się razem z Mateuszem (Krystian Domagała) do Warszawy, ale agresywny ojciec i tak ją dopadnie! Banach (January Brunov) już udowodnił, na co go stać. W "M jak miłość" cukiernik bił swoją rodzinę i niedawno zastraszył byłą żonę. W nowych odcinkach po raz kolejny przypomni o sobie Lilce. Dopadnie ją w najmniej oczekiwanym momencie. Czy zrobi jej krzywdę tak jak Krystynie (Dorota Chotecka-Pazura)?

"M jak miłość" po wakacjach 2020 od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Lilka zda liceum, podejdzie do matury i dostanie się na studia psychologiczne w Warszawie. Razem z Mateuszem wyprowadzą się z Grabiny i zaczną nowe, dorosłe życie. Mogłoby się wydawać, że rodzinny koszmar już dawno minął, jednak nic bardziej mylnego. Banach najpierw przypomni o sobie Krystynie, a potem nawiedzi jej córkę w nowym miejscu!

Przeczytaj: M jak miłość. Monika Mielnicka bez makijażu. Przerażająca zmiana! Tak naprawdę wygląda Lilka Mostowiak - ZDJĘCIE

M jak miłość po wakacjach 2020: Lilka przejdzie przemianę po gwałcie! Pokaże pazurki i będzie gardziła wszystkimi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka (Monika Mielnicka)
Autor: INSTAGARAM M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka (Monika Mielnicka)
M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka (Monika Mielnicka)
Autor: INSTAGRAM M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka (Monika Mielnicka)

Niedawno na Instagramie Moniki Mielnickiej pojawiło się niepokojące zdjęcie z cukiernikiem. Teraz młoda gwiazda "M jak miłość" wstawiła kolejną fotkę z bistro u Kingi (Katarzyna Cichopek), u której zacznie pracę. To znaczy, że w nowych odcinkach serialu Banach dopadnie córkę w Warszawie.

Oprócz tego w mediach społecznościowych aktorki pojawiło się nagranie, na którym Lilka siedzi na tylnym siedzeniu samochodu. Za kierownicą, choć nie widać twarzy kierowcy, siedzi osoba do złudzenia przypominająca właśnie Banacha. Zresztą sam samochód wygląda bardzo podobnie do tego, którym jeździł cukiernik. Mostowiakowa w "M jak miłość" za żadne skarby nie weszłaby dobrowolnie do auta swojego ojca, który bił jej matkę. Czy to znaczy, że Banach w nowych odcinkach "M jak miłość" odnajdzie Lilkę, żeby skrzywdzić ją tak, jak to zrobił Krystynie? Czy powie jej, że była żona była niegdyś prostytutką? Tego człowieka stać na wszystko!

 Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka pogodzi się z ojcem, który katował jej matkę?! Banach nie odpuści!

Najnowsze