M jak miłość po wakacjach 2020. Aga wróci do bistro po nagłej ucieczce? Była kochanka Łukasza podejmie trudną decyzję!

2020-07-13 7:53 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Aga wróci do bistro po nagłej ucieczce? Była kochanka Łukasza podejmie trudną decyzję!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Aga wróci do bistro po nagłej ucieczce? Była kochanka Łukasza podejmie trudną decyzję!

Sensacyjny powrót do "M jak miłość"! Wygląda na to, że Aga (Ina Sobala) może wrócić do bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020! Co na to Łukasz (Jakub Józefowicz)? Będzie cały szczęśliwy, czy bardziej w szoku i zmieszany, co ma z tym fantem począć? W ostatnim sezonie "M jak miłość" jasne było, że Aga wyjeżdża na zawsze, a Łukasz zostaje sam... Ina Sobala odeszła z "M jak miłość", ale być może nie na długo!

M jak miłość po wakacjach 2020. Aga wróci do pracy w bistro Kingi? Wrócą do siebie z Łukaszem, czy już nic z tego nie będzie?

Jak pamiętamy wyjazd Agi miał być ostateczny i młoda dziewczyna ruszyła podbić świat i odnaleźć siebie. Najbardziej smutny z tego powodu był Łukasz, który po raz kolejny przekonał się, że właśnie okazja na prawdziwą miłość przeleciała mu koło nosa.

Decyzję o odejściu z serialu podjęła sama Ina Sobala, która miała ochotę mniej więcej na to samo co jej bohaterka w "M jak miłość". Dobrych rad udzieliła Adze w serialu Joasia, która ostatecznie wsparła decyzję Agi i obiecała, że zawsze będzie jej przyjaciółką.

M jak miłość. Anna Mucha klnie jak szewc! A poszło tylko o sałatkę

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jednak magazyn "Świat Seriali" już zapowiedział, że w kolejnym wydaniu dwutygodnika znajdzie się artykuł, w którym znajdzie się artykuł na temat rozważań, czy Aga wróci do pracy w bistro Kingi?

Jedna z ,możliwości" jest taka, że scenarzyści "M jak miłość" postanowili jednak Agę za wszelką cenę w nowych odcinkach przywrócić. Jeżeli produkcja  serialu dogadała się z gwiazdą, wszystko jest możliwe! Na razie sama Ina Sobala milczy na ten temat. 

Ciekawe, jak pomysłodawcy powrotu Agi rozegraliby ciąg dalszy jej historii z Łukaszem. Wielka miłość, czy ostrożna przyjaźń? Wszystko wyjaśni się już niebawem w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020!

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga i Piotrek wyznają sobie miłość? To się musi skończyć seksem! - GORĄCE ZDJĘCIA Z PLANU!

Najnowsze