M jak miłość po wakacjach 2019. Marta bezlitosna dla syna! Dowie się o dziecku Łukasza i Katii

2019-09-06 15:40 jkk
M jak miłość, odc. 1437. Marta (Dominika Ostałowska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1437. Marta (Dominika Ostałowska)

Katia (Joanna Jarmołowicz) z "M jak miłość" będzie w ciąży, a Łukasz (Jakub Józefowicz) wpadnie w panikę. To skrót wydarzeń u młodej pary zakochanych w "M jak miłość" po wakacjach. Rok 2019 okaże się przełomowy dla Katii, a charakter Łukasza znów ukaże ciemną stronę. W 1458 odcinku "M jak miłość" Wojciechowski będzie szukał pieniędzy na aborcję. Czy uda mu się je znaleźć i jak zareaguje Katia gdy Łukasz zmusi ją, żeby poddała się aborcji? Zobaczcie zwiastun "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1458 - wtorek, 1.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1454 odcinku "M jak miłość" Katia dowie się, że zaszła w ciążę z Łukaszem! Natychmiast powie mu o tym wydarzeniu, jednak reakcja chłopaka doprowadzi ją do rozpaczy!

Łukasz będzie naciskał na to, aby Gruzinka szybko dokonała aborcji. W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2019 zobaczymy jak bardzo Wojciechowski nie jest dojrzały do roli ojca i partnera Katii.

W nieprzyjemnej rozmowie między Katią a Łukaszem padną z jego strony aroganckie słowa: - A czego ty się spodziewałaś? Ślubu?!

Katia nie pozostanie mu dłużna i w odpowiedzi od niej usłyszy: - Ty gnoju jeden, zasrany ty!

Po wakacjach 2019 w "M jak miłość" Łukasz będzie prosił o radę swojego ojczyma, Andrzeja (Krystian Wieczorek) oraz o.... pieniądze! Jak podaje "Świat Seriali" po nie w 1458 odcinku "M jak miłość" zwróci się do Marty (Dominika Ostałowska). Czy matka pożyczy Łukaszowi pieniądze na aborcję? A może nie dowie się, że jej wnuk jest już w drodze?

- Masz kłopoty - zapyta Marta, kiedy chłopak poprosi ją o spotkanie. - Nie, ale... Mogłabyś pożyczyć mi trochę kasy? Miałem pecha i muszę za coś zapłacić.

Cichopek zdradza co się zdarzy w "M jak miłość" po wakacjach!

W nowym sezonie "M jak miłość" przy okazji prośby o pożyczkę obieca Marcie, że już nigdy nie będzie jej o nic prosił. Budzyńska zgodzi się pożyczyć synowi pieniądze, ale jednak postawi ważny warunek! Łukasz będzie musiał wyznać całą prawdę!

Jak zareaguje Marta, kiedy usłyszy, że Łukasz szuka pieniędzy na aborcję? Łukasz otworzy się przed matką całkowicie.
- Dziewczyna, z którą się spotykam jest w ciąży - wyzna Łukasz.

Czy Marta zgodzi się pomóc synowi w zabiciu dziecka? Nie pożyczy mu pieniędzy, a my będziemy mogli się przekonać jakie będą dalsze losy dziecka Katii i Łukasza już od 10 września w nowym sezonie "M jak miłość".

Prywatnie, serialowa Katia z "M jak miłość" ma więcej szczęścia, niż jej serialowa bohaterka. Jej chłopak - Jan Królikowski - posunął się  nawet do tego, aby też niejako być w ciąży! Aktorka chwali się tym na swoim profilu na Instagramie.

- Kto powiedział, że tylko dziewczyny mogą być w ciąży! Chłopaki jak wsadzą sobie pod koszulkę poduszkę też! Kochani życzę wam cudnych ludzi wszędzie - napisała Katia z "M jak miłość" na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz też: Dramatyczne rozstanie Julki i Pawła w "M jak miłość" po wakacjach 2019

Najnowsze